Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez probléma? A kapcsolat végét jelentené?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, folyton ő jár az eszemben, nem kell más. Nagyon jól megy köztünk minden. Viszont fél éve vagyunk együtt és úgy érzem, már nem vagyok szerelmes.

Mit csináljak, ez normális? Mondjam el neki? Kicsit kétségbe vagyok esve, mert nem akarom elveszíteni, de hazudni sem akarok neki hogy szerelmes vagyok. Viszont szeretem és nem vágyom másra.


2015. nov. 30. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem fogalma csak félrevezet, ezért ne használd. Pontosan mi hiányzik, mi múlt el, mi változott? Konkrét dolgokat, konkrét problémákat keress, mert ilyenek mindig vannak. Azzal, hogy "nem vagyok szerelmes", nem lehet mit kezdeni, a problémákat viszont meg lehet oldani.


Plusz elég övön aluli ütés ezzel odaállítani valaki elé.

2015. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elmúlt az a "nem bírok nélküle lélegezni sem" érzés.

De nem tudom, hogy ez most miért történt, mert egyébként a kapcsolatunk egyre jobb. Mit tegyek? Tudom, hogy ezt így elég sokkoló lenne elmondani, de akkor mit mondjak neki?

2015. nov. 30. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elmúlt az a "nem bírok nélküle lélegezni sem" érzés. "


Örülj neki!

Ez hosszú távon nem normális kötődés. Most kezditek építeni a valóban stabil, hosszú távon működő, tudatos döntések eredményeképpen létrejövő kapcsolatotokat.

2015. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ezt mondjam el neki? Így ha azt mondom neki, hogy szeretem az hazugság?
2015. nov. 30. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Szereted?

Azt írtad, szereted.

Mondd meg neki, hogy szereted. Ennyi.


Komolyan, már megint el se hiszem, hogy ez a felnőtt kategória.

2015. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne a felnőtt kategória? Az nem normális, ha egy fiatal felnőttnek nem volt több párkapcsolata és nincs sok tapasztalata?
2015. nov. 30. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fél év után ne múljon már el egy igaz szerelem!
2015. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.:szerintem meg nem te döntöd el
2015. nov. 30. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. ":szerintem meg nem te döntöd el"

Írtál egy kérdést, én válaszoltam. Miért is hisztizel ha itt a GY.K-en keresed a megoldást a magánéleti problémáidra?

2015. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"szeretem és nem vágyom másra."


Ez lebegjen a szemed előtt, valószínűleg csak a rózsaszín köd tűnt el, ez még nem a világ vége. Ha elmondod neki nagyon rosszul fog neki esni.. szerintem ha folyton ő jár az eszedben akkor még mindig szerelmes vagy belé csak az a szerelem már egy kötődéssé vált. Ha jó köztetek minden akkor nem kell aggódni ilyenek miatt..

2015. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!