Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem vagy a paromnak van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vagy a paromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Heti 2 x talalkozunk mert sokat dolgozik, hetfon es csutortokon. 2 ora az utazas nekem es 3 orat toltunk egyutt. Ma elegem volt hogy allandoan mikor megyek csak alszik...megd*g es bealszik es felkel mikor keszulok haza jonni es utana nem is alszik vissza. Nekem kicsit ugy jon le hogy csak akkor faradt mikor en ott vagyok. Ezert szoltam neki ma hogy szeretnek vele egyutt lenni nem csak aludni meg d*gni erre leorditot hogy neki ilyen jol esik hogy osszebujhat velem es aludhat kipihenheti magat stb...hat en meg mondtam neki hogy akkor pihenjen csak majd kesobbi orakba megyek mikor felkell es akkor 1-2 orat egyutt vagyunk es haza jovok hat azt mondta hogy nem kell mar mennem.....

2015. nov. 30. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
De nem értem, hogy akkor miért méssz.
2015. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert én látni akarom csak mostanra bele untam...mit kezdjek egy alvó emberrel....nem hiszem el hogy neki ennyi elég hogy érezzen azt kész....tényleg az jön le hogy csak velem fáradt :(
2015. nov. 30. 23:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Párod???? Szerezz be egy dildot. Jobban jársz.
2015. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad,ez minden csak nem kapcsolat.Szabadulj ettől a férfitól mert ő nem szeret téged csak felhasznál a vágyai kielégítésére.

Férfiként mondom,hogy jobb lesz neked nélküle.

2015. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Huh olyan hulyen erzem magamat :( pedig csak telleg vele szeretnek lenni, szeretnek vele hulyeskedni meg beszelgetni meg ilyenek....es most ugy erzem magamat hogy en gonosz nem engedem hogy pihenjen :(
2015. nov. 30. 23:19
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Megdugni én is tudlak, és ehhez még a barátodnak sem kell lennem. Már csak az a kérdés miért vagy még vele, ha csak dugásra kellesz neki?
2015. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez edig nem tunt fel ldgalabb is szepen tervezgettuk a kozos jovonket...januarba osszekoltozes es o akarja nagyin nagyon szoval telleg nem ertem :(
2015. nov. 30. 23:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha összeköltöztök akkor sokkal többet kell majd aludnia.

Szerintem már az is elfogadhatatlan,hogy leordítja a fejedet,én ilyet soha soha nem tennék a barátnőmmel.Nincs rá mentség,a fáradtságra hivatkozni is csak olcsó kifogás.

2015. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha leordított ,akkor neked adnék én igazat ilyen helyzetben, mert te nem szemrehányást tettél, ő viszont kb igen. Hát, nem tom, nekem furcsa így ez a párkapcsolat. Nem nevezném kifejezetten annak.
2015. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyes emberek miért szeretik szopatni magukat?
2015. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!