Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keves a szex. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A baratommal 20 evesek vagyunk, hamarosan 21.

Mindketten egy varosban elunk, szuleinkkel, egyetemre jarunk.

Regebb, ha nem voltak otthon a szulok es egymasnal voltunk mindig szeretkeztunk. Az elmult idoben viszont nem igy van...az elojatekot mostanaban en kezdemenyezem, es a vegere annyira felizgul, hogy sosem jutunk el addig hogy betegye,mert elmegy. (vagy ha be is rakja, 1 perc alatt elmegy) ... kezzel parszor kielegit, de nekem ez nem eleg. Regebb ha hamar el is ment, vartunk egy kicsit, aztan folytattuk..de most nem igy van.

Rakerdeztem, hogy mi a baj, mar nem kivan engem ugy, vagy van valaki mas. Elmondasa szerint minden oke, csak mostanaban nem kivanja a szexet...Mit tehetnek? Szeretjuk egymast minden rendben van, de nekem mar nagyon hianyzik a szex, az hogy lassam rajta hogy akar,(hogy AZT akarja) es hogy leteperjen, ne csak petting legyen..


2015. dec. 1. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi lehet a baj, hogy túl hamar elmegy, és nem tudja neked is megadni az örömöt. Ez visszafogja a barátodat.


Fordítsatok a sorrenden. Előbb te elégítsd ki őt kézzel vagy szájjal, kis szünet, pár falat finomság, pihenés és jöhet a második menet.

2015. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ez a baj..hogy nem akarja a masodik menetet, nem kezdemenyez masodik menetet :(
2015. dec. 1. 13:27
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg frusztrálja, hogy korai magömlése van, emiatt kerüli a szexet. Pedig a megoldás az lenne, ha miután kielégült, utána folytatnátok, de ha ő erre nem hajlandó, akkor nem igazán tudsz mit tenni.

Teljesen jogosak az igényeid, és ha a barátod semmibe veszi azokat, akkor célszerű elgondolkodni rajta, hogy milyen kapcsolat is ez...

2015. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van úgy, hogy napokig elvagyok önkielégítés nélkül, máskor meg negyedórát se bírok ki. De az ilyen időszak nem tart tovább 1 hétnél.
2015. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Minden teren rendben vagyunk, csak az elmult egy honapban tapasztalom ezt..azt mondta hogy meg volt ilyen periodusa hogy nem kivanta a szexet.. Regebb nem volt baj a korai magomles,mivel vartunk kicsit es folytattuk ..

Es erdekel hogy mas ferfinak is van e ilyen periodusa

2015. dec. 1. 13:31
 6/20 A kérdező kommentje:
1 ev es kb 9 honapja vagyunk egyutt
2015. dec. 1. 13:31
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Az exemnek volt ilyen. 5 évig tartott. Nem vártam meg a végét... inkább kerestem olyan társat, akivel összeillünk szexuálisan.
2015. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Az exemnek volt. Ha stresszesebb volt valami miatt, akkor egészen egyszerűen nem szexeltünk. Volt hogy két hónapig egyáltalán nem. Pedig csinos nő vagyok. Próbáltam megértő lenni, próbáltam rávenni, próbáltam elviselni, aztán amikor már a falat kapartam otthagytam és kerestem olyat aki szeret szexelni, ha stresszes akkor is. 24/N
2015. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Azt értsd meg, kérdező, hogy lehetnek ilyen periódusai, de könyörgöm, ez egy TÁRSkapcsolat, amiben nem az egyik fél igényeinek kell érvényesülnie, hanem mindkettőnek. Attól, hogy neki van valamilyen periódusa, nem várhatja el, hogy neked is az legyen! Tehát minimum közelíteni kellene az igényeket. Jelenleg a te igényeid nem tudnak érvényesülni, a barátod konkrétan semmibe veszi, hogy te mit szeretnél (miközben elvárja, hogy te legyél rá tekintettel).
2015. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Viszont azt sem szeretnem hogy neki eroltett legyen
2015. dec. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!