Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? (hosszú)

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4,5 éve vagyunk együtt...és spórolás miatt a szüleihez költöztünk, engem nem zavar jól kijövök velük. Az elején őt zavarta és kevesebb is volt a szex, de aztán már nem zavarta...viszont újra egyre kevesebb a szex...kb 2 hónapja ha 5ször volt....és mondtam neki, hogy nekem ez így nem jó, 4szer mondta változtat...volt egy menet aztán annyi...az 5-re azt mondtam ha nem változtat elköltözök addig és lehet nem lesz értelme folytatni. Nekem ez olyan érzés minthaa már nem kívánna és nem lennék számára vonzó nő. Azt mondja vonzó vagyok és változtat. Erre eltelt 2 hét és semmi és megint neki estem, erre azt mondta akkor nem vette komolyan,hogy elhagyom...de változtat...és megint ugyan ott vagyunk....

Nem tudom mit kéne csinálnom...adok jelzéseket...néha elkezdem simogatni, hogy felizguljon...aztán nem csinál semmit...el vagyok keseredve...lehet tényleg az lenne a megoldás ha egyszer csak nem lennék itthon, mit tenne?

Tudtok valami megoldást?



2015. júl. 27. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szexet nem lehet követelni, zsarolni meg főleg nem! Ettől csak még jobban elmegy a kedve tőle.

Inkább próbáld meg valami női praktikával meghozni a kedvét.

2015. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog változtatni,mert nem kíván már annyira. Ezt vagy elfogadod,vagy keresel mást. De ettől függetlenül biztosan szeret,ha nem is szerelmes beléd.Élni,élhettek együtt jól,de boldog nem leszel vele.
2015. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!