Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
23éves a párom,van egy vállalkozása.Kicsiben kezdte még 4éve.Hozzájutott uniós támogatáshoz,és fejlesztette a vállalkozását.2alkalmazotja van,egyik nappal,van a másik éjjel.De ő ott van éjjel,nappal.Tegnap,volt a kislányunk szülinapja és a család fél egyre lett meghíva.De ő egy óra után jött haza.Megköszöntötte a kislányt,evett és rohant vissza.Este haza jött olyan 10:30 fele és éjfélkor körül elaludt.hajnali 2óra előtt kelt,és már indította az autót és ment vissza megint,szóval két órát aludt,azóta sem jelentkezett.De már ezt csinálja mióta,megkapta a támogatást,és tudott beruházni.Nincs semmire időnk,amikor meg említem neki,azt mondja ez a dolog ezzel jár,és próbáljam már megérteni.Egyébként,baromfitartással foglakozik,és azt mondja nap 24,órájában oda kell figyelni.Magányosnak érzem magam.Tudom mindent meg akar adni nekünk,és az álma az hogy a kislányunk is ha felnő akkor együtt tudjon vele dolgozni,és tudjon neki megélhetést biztosítani.De nagyon nehéz,nagyon keveset látom.Ti hogyan kezelnétek?
2012. aug. 5. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
menj vele Te is:), legalább megtudod, hogy mi ilyen baromira fontos, ami Nálad is érdekesebb. Nem tudom az ágyban minden rendben? Nem hogy félrekufircol. Próbáld izgivé tenni az otthoni együttlétet, nem konkrétan a sexre célzom, pl. a kedvenc főztje, a kedvenc filme, egy kiruccanás a családdal, grill party a haverokkal, túra valami hasonló. Én ezt tenném.
2012. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kareszpapi meg mutatta,hogy milyen értelmes,ember lett belőle.Lehet,hogy anyukád,vagy a lány testvéred ilyen,de én nem.


Az üzenet küldője: Kareszpapi

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: ma 09:47

Az üzenet oka: A kérdés: Ti, hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Az üzenet szövege: Szia, dugunk ?

2012. aug. 5. 10:34
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Szoktunk kimenni hozzá,és ott is egyfolytában csinál valamit.Szerintem nála nem az érdekesség,dominál,hanem hogy nagyon szegény volt,és mindig azt mondta kifog törni a nyomorból,az már sikerült,de még azt mondta mesze a cél.Másik nő nincs a dologban,mert itthon,már amikor itthon van,nagyon jól meg vagyunk és a kislányunkat is imádja.Sosem hozna szégyent ránk,annyira ismerem már.Munka mániás,szerintem.

2012. aug. 5. 10:40
 4/5 Kolbászgyár ***** válasza:
Van az, amikor egy idő után a kapcsolat rovására megy az, hogy az egyik fél keveset van a családjával. Ezt nem szabad hagyni megtörténni. Te mit dolgozol amúgy? Vagy otthon vagy a kislánnyal? Egy ideig próbálj meg valami elfoglaltságot találni, akár barátnőiddel, ismerőseiddel és minél többször mondogasd, célozgass rá a párodnál, hogy Te megérted, hogy neki ez mennyire fontos, de ha éppenséggel nem napi szinten kell élnetek, nem éheztek, nincsenek anyagi gondjaitok, akkor lehetne valamiféle kompromisszumot kötni, hogy mikor mentek el úgy családosan pár napra kikapcsolódni. :)
2012. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részben meg kell értened, hogy munkamániás, hisz egy üzlet vezetőjének mindig helyben kell lennie. Talán nem beszéltétek meg az elején eléggé, hogy ez mivel fog járni.

A lényeg szerintem is a kompromisszum. oké, h neked meg kell őt értened, de neki is téged. esetleg felbérelhetne valami helyettest, gondolom úgyis van rá pénz. Beszéljétek át nyugodtan, hogy ő is vállalta a családot, és oké, hogy sokat kell dolgozni, de ezzel magát és a családot is tönkreteszi, muszáj találnia magának segítsének, ne minden terhet ő vállaljon .

2012. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!