Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek? 4 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? 4 évig voltunk együtt a párommal, fél éve szakitottunk, rá 2 hétre kibékültünk de külön éltünk utána már mert nem akart vissza költözni, ingyen lakott a családjánál és megbeszéltük h gyüjtünk lakásra stb,

Figyelt kérdés
de nem tett félre pénzt, heti 1 x találkoztunk annak elennére hogy előtte együtt éltünk, sosem bújt hozzám, nem csókoloztunk vagy 2 éve, nem jártunk el kettesben sehova, évfordulókat nem tartottunk, mindig mindent csak én akartam, de besokaltam, és hiába szeretem, elhagytam, most több mint egy hónapja külön vagyunk, felkeresett 4 napja, hogy szeret, kezdjük újra, megváltozik, elköltözünk, gyerekünk lesz stb, és szívből jött amit mondott tudom, és elhiszem neki, kibékültünk, de az az 1 hónap alatt én lefeküdtem valakivel, persze minden féle érzelem nélkül. Csak azt hittem ez majd segít, azóta se beszélgetek azzal a pasival, mert nem jelent semmit, a párom is ismerkedett az 1 hónap alatt, és most kibékültünk, reggel felébredtünk össze bújva, elmentünk dolgozni, és munka közbe napközben kaptam egy smst hogy ő ezt nem bírja feldolgozni h voltam mással, és felejtsem el, annyira sokkot kaptam, nem bírtam dolgozni, másnap a munka helyemre mentőt hívtak rám, pánik rohamom lett, bevittek a pszichiátriára, depressziót állapítottak meg, nem tudok nélküle élni, azóta is hívogat hogy szeret, és hogy talált lakást, de egyedül költözikstb.de stuffolja magát olyan dologgal amit tudom h nehéz elfogadni de én képes lennék hátra hagyni a múltat,és csak előre nézni,nagyon szeretem őt ! Meg van még egy probléma,a munkahelyem..van ott egy fiú aki szerelmes volt belém,stb..de én sosem néztem rá úgy..csak mint egy munka társ.aki segít nekem beszélgetéssel hogy ne forduljak magamba,nem tehetek rólla hogy ő akart többet,és a volt párom ezt sem hiszi el nekem,azt hiszi hogy míg vele voltam,biztos kavartam a munka társammal,szükségem van rá,őt szeretem,vele kell lennem,és ő is ezt mondja nekem, nem tudna valaki segíteni hogy ezen hogy vészeljük át magunkat? hogyan bizonyítsam be neki hogy csak rá van szükségem? csak ő kell????? a szemébe néztem,és elmondtam neki mennyire szeretem,stb.. mikor kibékültünk akkor is tudta jól a botlásom a pasival,mégis belement,akkor most miért teszi ezt?megértem hogy fáj neki,nekem is fáj elég sok minden,de érte képes vagyok elengedni ezeket a dolgokat,már mindenki ellenünk van,én a családommal is összevesztem mert tudom hogy majd lenyugszanak, mindenre hajlandó vagyok,munkát váltok ha kell, de nem bízik bennem,pedig a 4 év alatt senkire nem néztem úgy ,semmi olyat nem tettem! MERT ŐT SZERETEM! nagyon sok probléma volt kettőnk közt,de hiszek abba hogy újra kezdjük és helyre hozzujk

2015. dec. 3. 10:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szenvedély. Van-e a világon olyan ember, aki több mint ötévi házasság után soha nem nézett másra és soha nem kívánta azt, hogy bárcsak más lenne a partnere? Van-e olyan ember a világon, aki nem csalta meg a párját legalább egyszer az életben, ha csak képzeletben is? Hány férfi és nő megy el mégis emiatt, azután amikor ráébred, hogy a szenvedély nem tart sokáig, visszatér az igazi párjához? Ha az ember egy kicsit is éretten gondolkodik, elfelejt mindent. Hiszen mindez teljesen normális, elfogadható, és hozzátartozik az ember biológiai felépítéséhez.
2015. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mitha az én életemet írtad volna le, hasonló helyzetben voltunk mi is, nem tudom hány évesek vagytok, de teljes mértékben át tudom érezni az egészet.Ilyenkor ne azzal foglalkozzatok hogy mi volt, mi történt, ki mit gondol,ki mit ír. Ha ti tényleg úgy érzitek a jelen helyzetben hogy szeretitek egymást, akkor csak azzal foglalkozzatok. A mi történetünk annyiban más hogy együtt voltunk amikor belépett egy 3. személy. Én voltam az áldozat, de különbséget tettem a szexuális vonzalom és a hozzám húzó lélek között.Nehéz volt elfogadnom ami történt, mára már 6 éve hogy ez történt, de most boldogok vagyunk és 7 hónapos terhes vagyok a kisfiúnkkal, a mai napig egy két nagyobb veszekedésnél előjött ez a dolog,de mi együtt átsegítettük egymást ezen a borzalmas dolgon.Egy a lényeg,ne azon gondolkodjatok hogy mi lesz,mi lenne, mi volt, stb.hanem csak a jelenlegi helyzeten, hogy most mit éreztek,mit láttok jónak. Ha igazán szeretitek egymást akkor kiegészítitek egymást és megbírkoztok ezzel is. Tartsatok össze és frissítsétek fel a szerelmeteket,kezdjetek új dolgokba, közös hobby,újra randizzatok, és nagyon nagyon sokat beszélgessetek.
2015. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12/12 !

Egyet értek azzal amit írtál, de ő hogyan tudott neked segíteni abba hogy elhidd hogy téged szeret és az csak egy botlás volt? Én kitartok mellette és mindent megteszek hogy újra együtt legyünk.

2015. dec. 3. 12:21
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindenki ellenünk van,mikor felkeresett 4 napja,nem tudtunk hova menni,egy fogadóba aludtunk,semmink nem volt,csak mi egymásnak, ma találkozunk hogy beszélgessünk,nagyon nagyon remléem hogy jó lesz a vége és boldogok leszünk
2015. dec. 3. 13:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Újra együtt vagyunk :) adunk esélyt egymásnak az új élethez !
2015. dec. 4. 13:08
 16/17 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg igazatok van/volt.. :( minden ugyanaz. Sikerult elkoltozni stb.. de megint szakitani akar velem ilyesmi.... nem tudom tenyleg most mar hogy mit kene tenni .. ..
2016. márc. 20. 12:47
 17/17 anonim válasza:
Tudod mit kell tenned. Ez nem működik. Csak próbáld meg felfogni, hogy nem egy féle forgatókönyv létezik. Lehet, hogy nem is ő az igazi neked.
2016. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!