Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám rendbe a dolgot az egyik barátommal?

Figyelt kérdés
Idestova egy éve jó barátságot kötöttem egy lány ismerősömmel. Az elején bevallottam neki hogy tetszik és el tudnék vele képzelni mást is. Sajnos ő akkor visszautasított mert lefoglalták a munkahelyi dolgai és nem rég volt túl egy hosszú kapcsolaton. Igazából megbeszéltük és továbbra is jóba lettünk, csak én hülye sokszor féltékenykedtem mert nehezen tudtam túl tenni magam, hogy nem én kellek neki. Ezt nem úgy kell érteni hogy folyamatosan csak így párszor. Azóta ő elköltözött egy másik városba és emiatt is kicsit megváltozott a kapcsolatunk bár hetente hazajár de már nem ugyanolyan. Egyszer beszéltem vele és elnézést kértem tőle hogy ilyen hülye voltam néha, mert feltűnt hogy tök más lett a viszonyunk kevesebbet beszélünk és amikor találkozunk se olyan önfeledt. Most mélyen magamba vagyok roskadva hogy így elszúrtam ezt az egészet mert nagyon értékes barát volt akire mindig lehetett számítani. Csak félek hogy nagyon megmaradt ez neki és már nem annyira férek bele az életébe mint azelőtt. Kérdés hogy hogy tudnám rendbehozni a kapcsolatunkat, mert lehet ha mégegyszer erről beszélgetek vele az felidegesíti és elküld a fenébe. Tanácstalan vagyok pedig nagyon hiányzik. Tanácsokat kérnék, köszönöm!

#barátság #fiú-lán
2015. dec. 3. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele,pl.írj neki levelet,és ő biztos reagál majd rá
2015. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!