Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis az, hogy lassan 2 hónapja egyutt jarok a baratommal, de eddig mindig csak ő jött hozzam, de magához ő még sohasem hivott?

Figyelt kérdés

Ő 35, én 26 éves vagyok.

Állitólag fülig szerelmes belém és ezt érzem is, de most kicsit meginogtam e gondolat miatt…


Szerintetek? Miert nem hivhatott el eddig magahoz?


2015. dec. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A feleségének még nem akar bemutatni te csacsi :)
2015. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is került szóba,hogy milyen körülmények között él?Nem mersz rákérdezni a dologra?
2015. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó munkahelye van. Nem hiszem hogy rossz korulmenyek kozott elne…

Nincs felesege, vagyis ezt elmondana. Hiszek benne.

2015. dec. 1. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Lassan itt az ideje,hogy komolyabb témák is szóba kerüljenek.Előbb-utóbb mindent meg kell tudnotok egymásról.

Kérd meg,hogy kérdezzen tőled valamit amire nagyon kíváncsi,de eddig nem merte megkérdezni,aztán ezután te is kérdezhetsz tőle valamit és így tovább.

2015. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuu de hülye vagy,hát derítsd ki!
2015. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buta kis liba.
2015. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!