Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátomnak? Annyira zavar. Ha meglátom düh önt el.18L

Figyelt kérdés

Tetszik neki egy nő, kb. így néz ki: [link]


Tudja, hogy zavar, mármint az, hogy jóban vannak...azaz voltak, mert megkértem, hogy hanyagolja. A minap mégis találtam egy smt-t a telójában, amit ez a nőci küldött.


Mit eszik rajta. Én 48 kg. vagyok, ő meg???? A különbségre, eltérésre célzom.


A haverja mesélte (mivel sülve-főve együtt vannak, őt kérdeztem meg), hogy a barátom szépnek, dögösnek, szexinek tartja... De a haver szerint is szép, rendes, kedves a csaj.


Borzasztóan zavar ez az egész.


Mit eszik rajta?


2015. dec. 3. 21:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy zavar, én sem örülnék neki, ha a barátom feltűnően sokat barátkozna, levelezne, találkozna egy másik lánnyal...Lehet, hogy konkrétan nem történik semmi, és tényleg csak barátok (biztos neked is van olyan srác, akit jó pasinak tartasz, de semmit sem akarsz tőle), mégis idegtépő.

Beszéljétek ezt át a barátoddal, de ne támadj, csak nyugodtan mondd el az álláspontodat, higgadtan kezeljétek a témát. Ha támadsz, azzal csak rontod a helyzetedet.


Az viszont mindegy, hogy hogy néz ki. Szerintem a képen látható nő még bőven csinos(bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy az ilyen reklámokon sokkal szebbek a telt nők, mint élőben)


20/L

2015. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!