Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomul rám a barátnőm nővére!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám a barátnőm nővére! Azt mondja szakítsak a húgával és inkább vele járjak. A barátnőmmel 8 hónapja járunk még nem feküdtünk le egymással, még szűz. Mit csináljak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

17F vagyok, a barátnőm 16.Nyolc hónapja járunk.

A hétvégén elmentünk bulizni, mi ketten, a barátnőm a nővére (18L) meg pár haver egy discoba.Egy kicsit sokat ittam, (nem voltam berúgva, nem voltam kotta részeg, de jól éreztem magam) a barátnőm és a nővére nem ittak alkoholt.

Az történt, hogy amikor elmentem a mosdóba, a barátnőm nővére utánam jött és kifele menet megállított hogy beszélni akar velem, majd berángatott a női wc-be és rámnyomult.Igazából kicsit erőszakos volt és teljesen meglepett, szóval lesmárolt, még tiltakozni sem tudtam, ráadásul eléggé izgalmas is volt a dolog, szóval annyi történt hogy lesmárolt meg hogy -szoknyában volt- és lenyúltam...más nem történt, utána sikerült elszabadulni tőle.

A barátnőmnek ezt nem mondtam el!!!

Most viszont az történt hogy a nővére folyamatosan keres msn-en meg sms-eket irogat, hogy szakítsak a húgával, meg hogy inkább őt válasszam, mert a húga még kislány (ez igaz, néha tényleg gyerekesen viselkedik) ő meg már igazi nő, meg hogy ő megad nekem mindent amire nekem szükségem van és nem csak fognánk egymás kezét, meg hogy tudja hogy a húgánál többször próbálkoztam és mégsem feküdt le velem, (a barátnőm még szűz) és azt is tudja hogy nem is fog velem lefeküdni, mert bár szerelmes belém, de túlságosan fél a szextől...(Ez utóbbiban van is valami, mert a 8 hónap alatt mióta járunk, kb. 10x próbálkoztam vele, romantikus hangulat, virágszirmok mindenütt a szobában stb. de mégis ellenállt, azt mondta hogy még nem jött el az ideje.)

És most nem tudom mit csináljak...Nem akarom megbántani a barátnőmet, de a nővérének is totál igaza van és a nővére is csinos lány...Mit csináljak???


2010. márc. 22. 07:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
dugnám mind a kettőt, a nővére segítsen a huginak! :D
2010. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és legyél türelmes barátnőddel. Megéri, hidd el.
2010. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Ez meg nem jelent semmit,En is 8 honapot vartam vele es meg szuz voltam,akkor 15 voltam,most meg 17!

17\L

2010. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

No most eldöntheted ki kell!A lány aki szeret és "vigyáz" magára,keresi,várja a legtutibb pillanatot;vagy a RIBIként viselkedő nővére!?

Sok-sok ilyen kérdés lett már írva!

2010. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rakd meg a nővérét, utána pedig mindenki mást, akit érsz. Az élet túl rövid hogy 16éves szűzlányok mellett öregedjünk meg dugás nélkül.
2010. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én a helyedben , kurogatnám a nővérét addig mig a a mostani bnőd gondolkodik a szexen! 3an párban :) legjobb , én tuti nem hagynám ki!
2011. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!