Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomul rám a barátnőm nővére!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám a barátnőm nővére! Azt mondja szakítsak a húgával és inkább vele járjak. A barátnőmmel 8 hónapja járunk még nem feküdtünk le egymással, még szűz. Mit csináljak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

17F vagyok, a barátnőm 16.Nyolc hónapja járunk.

A hétvégén elmentünk bulizni, mi ketten, a barátnőm a nővére (18L) meg pár haver egy discoba.Egy kicsit sokat ittam, (nem voltam berúgva, nem voltam kotta részeg, de jól éreztem magam) a barátnőm és a nővére nem ittak alkoholt.

Az történt, hogy amikor elmentem a mosdóba, a barátnőm nővére utánam jött és kifele menet megállított hogy beszélni akar velem, majd berángatott a női wc-be és rámnyomult.Igazából kicsit erőszakos volt és teljesen meglepett, szóval lesmárolt, még tiltakozni sem tudtam, ráadásul eléggé izgalmas is volt a dolog, szóval annyi történt hogy lesmárolt meg hogy -szoknyában volt- és lenyúltam...más nem történt, utána sikerült elszabadulni tőle.

A barátnőmnek ezt nem mondtam el!!!

Most viszont az történt hogy a nővére folyamatosan keres msn-en meg sms-eket irogat, hogy szakítsak a húgával, meg hogy inkább őt válasszam, mert a húga még kislány (ez igaz, néha tényleg gyerekesen viselkedik) ő meg már igazi nő, meg hogy ő megad nekem mindent amire nekem szükségem van és nem csak fognánk egymás kezét, meg hogy tudja hogy a húgánál többször próbálkoztam és mégsem feküdt le velem, (a barátnőm még szűz) és azt is tudja hogy nem is fog velem lefeküdni, mert bár szerelmes belém, de túlságosan fél a szextől...(Ez utóbbiban van is valami, mert a 8 hónap alatt mióta járunk, kb. 10x próbálkoztam vele, romantikus hangulat, virágszirmok mindenütt a szobában stb. de mégis ellenállt, azt mondta hogy még nem jött el az ideje.)

És most nem tudom mit csináljak...Nem akarom megbántani a barátnőmet, de a nővérének is totál igaza van és a nővére is csinos lány...Mit csináljak???


2010. márc. 22. 07:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebből az egészből nem fogsz "jól" kijönni sehogyan sem. a barátnőd ha megtudja, akkor biztosan dob, de lehet, hogy a nővére is. így hoppon maradsz. de ha meg szakítasz vele és a nővérével maradsz, akkor sem lesz normális kapcsolatotok. meg persze a bűntudat. szerintem ha nem lenne a nővére, nem lenne muszáj elmondanod, de mivel a testvére, így könnyen kiderülhet és lehet, hogy máshogy, mint ami valóban igaz, így mondd el, milyen a nővére. ha pasi lennék azt mondanám, hogy fektesd le a nővérét, aztán dobd és ne mondd el a barátnődnek. de ettől nem lesz jobb.... ha szerelmes vagy a barátnődbe, akkor talán mondd el neki az igazat. bár így tönkreteszed a kapcsolatotokat is és a testvérek kapcsolatát is. bár a nővére megérdemelne egy-két testvéri "szép" szavakat...
2010. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első komoly barátommal én is 16 évesen feküdtem le először, ráadásul 8 hónap után. Az elsőt nem nagyon lehet siettetni. Addig persze volt petting, meg miegysmás, csak a lényeg nem. Beszélgess a barátnőddel, hogy te már nagyon szeretnéd, olyan jó lenne már a szex, csak nehogy félreértsen. Próbáld rávezetni. Ha meg szerelmes vagy belé, meg ne csald őt emiatt!!!!

23/Nő

2010. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszitek észre, hogy már megcsalta?? Legalábbis nekem 100%os megcsalás lenne, ha nem lökte el magától a francba, mert "olyan izgi volt a helyzet", sőt még be is nyúlt neki és ilyen meg olyan nedves volt. Undorító.
2010. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

uristen milyen testvér az ilyen:(

te meg ha télleg szereted a bnödet else gondolkoztál volna ezen h dobjad:O én azt tenném h elmondanám a bnömnek h milyen a növére és öt meg lesz*rnáám és boldogan élnék a bnömmelxd

és nem értem h mi baj van azzal ha szüz és 8 honap után nem fekütt le veled még.. valaki másfél év után fekszik le a pasiával valaki 2év után.. ez változo. de ha szereted kibirod:)

2010. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szex miatt vársz a barátnődre, és minden álmod vágyad az, h lefeküdjön veled, akkor inkább szakíts, de ne kezdj ki a nővérével se! Házi nyúlra nem lövünk, ugye.

Viszont elég aljas dolog így járni vkivel... Szereted őt egyáltalán?

Ha szeretnéd, nem járna ilyeneken az eszed, h "hmm, de jó lenne a nővérével...", hanem megelégednél vele...

De úgy látom, neked más problémáid is vannak vele... Vmin sürgősen változtatni kéne... Nem érzed úgy, h így mindkettőjüket átvered? Ezt érdemlik tőled?

Ha a szex kell, lépj tovább. Ne csak 1 szobával, vagy házzal arrébb, de ha lehet, utcákkal arrébb.

Ha nem a szex, vagy nem csak a szex kell, akkor meg légy őszinte a nővérrel is, és mondd meg neki kerek-perec a dolgokat, meg nem árt, ha a húgot is figyelmezteted...

Na, ennyit.

(24/L)

2010. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel 1 év 11 hónap után feküdtem le:D és megérte várni, nem ő volt az első lány, de szerelmes voltam vagyok belé! ő akkor volt 16 éves én akkor 17.

Ha szereted addig megelégszel a kéz fogással. és gondolom azért a szexen kívül vannak dolgaitok. és neked is van 5 combú barátnőd, ha szereted akkor várj. ha nem akkor szakíts vele, de tuti nagyon meg fogod bánni, ha nővére csak szórakozik.


Én szakítottam azzal a barátnőmmel, most igyekszem helye hozni a dolgokat, mert hülye voltam, a szívedre hallgass ne a farkadra.

2010. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teszt:D

Lehet összejátszanak hátad mögött mennyire vagy hűséges:D

2010. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%

Ott az anyjuk! :D (poén)

Am ezt neked kell eldöntened, hogy melyiket választod, de ha elmondod a barátnődnek, hogy mit csinált a nővére akkor szerintem le fog feküdni veled, hogy nehogy elveszítsen (:

2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

"de ha elmondod a barátnődnek, hogy mit csinált a nővére akkor szerintem le fog feküdni veled, hogy nehogy elveszítsen (:"


remélem ez is csak egy hülye poén akart lenni...

21/L

2010. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a fontosabb, a lány, akibe szerelmes vagy, vagy a szeretkezés? Ha a szerelmed fontosabb, akkor elküldöd a nővérét és elmondod a csajodnak, csak hogy tudja.
2010. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!