Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg így a kapcsolatot? Mit tegyek, hogy feküdjek így le vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a párommal,4 hónapja járunk. De még nem feküdtünk le, mert én hiába szeretem nagyon, egyszerűen képtelen vagyok megtenni. Nem tudom hogy azzal van-e a baj hogy nem kívánom, és mással menne, de ha arra gondolok hogy bárkivel szexelek, ugyanaz az undor fog el. Nagyon szeretném ezt a kapcsolatot, de így megyünk a pusztulásba, ő vár, türelmes, elvan most szex nélkül is, de nem fog örökre így maradni!

Nekem a párom kell, és mégsem tudom megkívánni.



2015. dec. 4. 14:17
 1/10 A kérdező kommentje:
lemaradt, mindketten 22 évesek vagyunk
2015. dec. 4. 14:22
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az, ami még jól esik tőle?
2015. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy teljesen nem érdekel az intimitás és a szex, vagy pedig a párod tulajdonképpen egy barátnő, illetve legjobb barát szerepét tölti be. Sajnos párkapcsolat nincs szex nélkül.
2015. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig a csók volt a max, de nekem abszolút nincs igényem arra sem, elvagyok anélkül is
2015. dec. 4. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:

más pasival se akarsz lenni? sose akartál?

ha nem, akkor gyanús hogy aszexuális vagy


ha igen, akkor csak vele nem megy

2015. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


nem úgy tűnik, mintha lenne indíttatás a részedről. szerintem mondd el neki, ha tényleg úgy érzed, arra vár, hogy megváltozzon a helyzet.


nem ezt a lelkifurdalást érdemled, hanem valakit, akivel passzolnak az igényeitek. tudom, hogy nehéz. most vagyok túl egy szakításon.


az jut még eszembe, hogy ha szűz vagy, talán ezért ilyen nehéz átlépni ezen, de nem tudom, akkor mi segíthetne. hiszen úgy tűnik, a bizalmad megvan iránta, és eleget vagytok együtt.


a helyedben szerintem a kicsi morzsákból indulnék ki, amiből lehet. ölelésekből, ami lehet meztelenül, lehet ruhában, és érintésekből, aminek köze nincsen a taperoláshoz. de ehhez lehet, akkor tud csak megfelelően viszonyulni a barátod, ha tapasztalt és/vagy magabiztos- türelem, ötletek, humor, biztatás.

2015. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még sosem voltam más pasival, ő az első komolyabb párom. (előtte 15 évesen volt párom, de azt ne számítsuk, komolytalan volt)
2015. dec. 4. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Sehogy nem mentsd meg ezt a kapcsolatot. Majd jön valaki, akinek egyetlen pillantásától nedves lesz a bugyid. Akinek egy szavától remegni kezd a lábad.

Készséggel elhiszem, hogy most azt hiszed, szerelmes vagy a fiúba. De tudod, a szerelmeket mindig csak akkor tudjuk megítélni, amikor már elmúltak. Amíg tart, mindig azt hisszük, hogy ez a földkerekség legerősebb, legszentebb szerelme, aztán amikor elmúlik, rájövünk, hogy apró és felejthető kis momentum volt csupán az életünkben.

56F

2015. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah... hogy alakult, lefeküdtetek már?
2016. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le. Szakítás lett a vége.

Őrülten hiányzik..

2016. jan. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!