Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Elhidegültünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Elhidegültünk?

Figyelt kérdés

A nagyobb baj a barátommal van, 4 éve együtt vagyunk, az elején azt éreztem, hogy nagyon szeret. Általában egész nap dolgozik, de amikor itthon van akkor se nagyon foglalkozik velem. Lehet, hogy csak én látom így, de olyab mintha már nem szerelemből szeretne. Csak megszokásból szeret. Már azon is gondolkodtam, hogy túl aggódom, de akárhányszor szeretnék vele beszélni elküld, hogy hagyjam már a hülyeségemmel.

Nem lehet vele ilyenekről beszélni komolyabban, vagy annyi a válasza, hogy ha nem tetszik hagyjam el.

Az életünkben nem történik semmi izgalmas, ha mégis akkor azt egyedül élem meg, mert ő ha épp nem dolgozik, akkor alszik vagy valami teljesen mással foglalkozik.

Kizárt hogy ha nagy ritkán elmegyünk valahova jól érezzük magunkat, táncolni nem szeret, strandra nem jár, más érdekli, mint ami engem meg egyébként is össze veszünk akárhol is vagyunk a makacssága miatt. De régen nem volt ilyen, akkor még figyelembe vette hogy én mit szeretnék, meg persze többet beszélgettünk és többet foglalkozott velem. 20 L


2015. dec. 5. 22:12
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
Belefásultatok egymásban.A kezdeti szerelem nem örök. Az halványul idővel. De ha nem változtattok, ez csak rosszabb lesz. Jól látod,hogy a közös programok hiánya az egyik gond. A másik legnagyobb,hogy nem is akarja megbeszélni. Pedig kellene. Ha nem megy, a kapcsolat se fog sokáig sajnos.
2015. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a pasi a munkába fásult bele.
2015. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem itt a nővel vannak a gondok.
2015. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, miért gondolod, hogy velem vannak a gondok?? Hát én sem vagyok tökéletes az tény is való, sem egy könnyű eset, de én sok dolgon tudnék változtatni, nem is ez a gondom. Bárcsak ilyen egyszerű lenne, hogy elmondjuk egymásnak a problémáinkat és változtatunk. Én nyitott lennék erre. De úgy látom a párom szerint minden jó így ahogy van, aztán meg kiderül, hogy mégsem.
2015. dec. 5. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok csak mi 12 éve vagyunk együtt és van egy 1 éves kislányunk.Most akarunk házat venni de én nagyon félek szerintem nem lesz jó vége!
2015. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29/F
2015. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ö hány éves de voltaképpen együtt nöttetek fel. Mellette váltál tinilányból növé. Teljesen normális reakció sajnos hogy a felek már nem ugyanazt érzik/ várják el egymástól egy idö után. Sajnos ha nem hajlandó beszélni róla akkor sokat nem tehetsz, megszoksz vagy megszöksz. Sok pasi akkor kap észbe amikor a barátnö lelép. Kivéve ha már nem szeret de akkor jobb is volt hogy leléptél. Akinek ennyire mindegy hogy együtt vagytok-e vagy sem arra nem érdemes idöt vesztegetni...

37N

2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Így van, le kell lépni egy ilyen alak mellől! Az én előző kapcsolatomat is a kommunikáció hiánya ölte meg. Semmiről sem lehetett beszélni a pasival, de azt láttam, hogy nem érzi jól magát. Lehet,h magába forduló típus, lehet, hogy egyszerűen már nem érdekli annyira a kapcsolat, hogy beszéljen a problémákról. Bármelyik is igaz, ott kell hagyni! :(
2015. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!