Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátnőd drága holmikra szórná a segélyt?

Figyelt kérdés

Kirakták munkából, és segélyt kap, ami a fizetésének az 1/3-a, tehát nem nagy összeg, egy havi élelmiszert lehetne finanszírozni belőle két személyre. Meg elvégre erre is kapja.

Ehelyett ő elkölti több tízezer Ft-s sminktermékekre.


Ilyenkor?


2015. dec. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bye-bye Mása-)
2015. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
eleve nem jönnék össze cigánnyal.
2015. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként keres munkát, vagy csak üldögél otthon és örül a fejének? Mert ha nem is keres új munkahelyet, nekem már az eléggé taszító és kiábrándító lenne.

Próbáltál már beszélni vele erről? Milyen volt a gyerekkorában a családjának az anyagi helyzete? Mert van, aki egyszerűen nem tanul meg bánni a pénzzel, nem ismeri az értékét. Ha próbáltál vele beszélni erről, és ő nem igazán szeretne változtatni, akkor vagy hagyd el, vagy csak hagyd figyelmen kívül. Legyetek külön kasszán (bár ki sem derül, hogy együtt éltek-e), és oldja meg a ráeső költségeket egyedül. Akkor lehet, hogy rájön.

2015. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is drága cuccokat veszek,de csak azért mert tudom hogy tartósak és nem kell minden hónapban/évben újat venni.
2015. dec. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!