Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti vennétek drága ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek drága ajándékot?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt a barátommal. 2 hét múlva lesz a párom szülinapja és szeretnék venni valami ajándékot venni. Eddig mindig drága márkás dolgokat vásároltam ajándékba neki: Gant,Hugo Boss,Tommy Hilfiger,Lacoste..

A problémám:

A párom üzleti célból gyakran utazik ide-oda autóval. Ezek az útak egynaposak általában, reggel megy és délután-este jön. Soha nem ajánlotta fel hogy elvinne engem is az adott városba(holnap Szegedre megy) ahova megy aznap. Engem kirakna a városba és amikor befejezi a munkáját felvesz és együtt hazamegyünk. Én addig megnézem a várost, iszok egy kávét ... Pedig egyedül autóval utazik így plusz útiköltségről sincsen szó.

Mások a párjukat külföldre viszik ha üzleti úton vannak és ha tehetik, nem pedig 150 km-re.

De ha arrol lenne szó hogy elvigyen engem Szegedre egy szombaton biztos nem vinne, legmesszebbre eddig 50 km-re vitt.

Ezek után érdemes márkás ajándékot pl. Lacoste cipőt vásárolni neki szülinapjára?


2015. máj. 5. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem az a bajod, hogy nem visz külföldre, ergó nem érdemli meg a drága ajándékot?
2015. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy még kisebb útakra (pl.Szegedre sem visz el), pedig autóval megy amiben elférek én is. Egyedül megy. Főleg úgy hogy ha kettönkről lenne szó akkor nem megy max.50 kmre. Csak példának írtam hogy más külföldre viszi.
2015. máj. 5. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogos az aggályod. Láthatóan már nem akar lenyűgözni, nem akar élményeket nyújtani neked, pedig egy szerelmes nő nagyon kevéssel beéri. Egy szerelmes nő imád a pasijával autózni a legunalmasabb helyekre, imád várni rá, amig az ember dolgozik, stb. Az, hogy inkább néküled megy mindig, azt jelzi, hogy koloncnak érezne. Nem lehet h túl sokat vagytok együtt? Mert akkor nem csoda, hogy néha egyedül akar lenni, ki akar szakadni az állandó együttlétből.
2015. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De ha egyedül megyek mindig hívogat és kérdezget: hova megyek, meddig, mit csinálok, kivel stb.

Nem is probálok egyedül elmenni mondjuk Szegedre vonattal mert megkérdezné miért akarok menni és mit csinálok ott..

A saját pénzén velem nem fog odavissza 300 kmet autozni mert arra sajnálja a pénzt. De én mint dilis csak veszem a drága ajándékokat...

De magával meg nem visz el sehova ha utazik..

De ha kell neki valami mindjárt készüljek mert jön értem..:(

2015. máj. 5. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha milliomos lennék vennék.


Bár akkor egy 40 méters szobrot is csináltatnék magamról.

2015. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Birtokol, kontrollál és elzár téged másoktól, és egyben az gondolja hogy téged már nem kell lenyűgöznie mert az övé vagy. Elég gyakori barátnő-/feleségsors. Ha nem jelzed neki, hogy ez neked nem tetszik, ha nem érezteted vele, hogy elveszíthet ha nem igyekszik, akkor ez így fog maradni.
2015. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyel dragat! Vegyel egy 1000 huf-os torulkozot a tescoban! Dragabban semmit! Szerintem szeretonek tart ,csak Neked nem szol rola. Vagy mas not visz ilyenkor magaval! Csak kihasznal Teged, Te meg nem veszel eszre! N
2015. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6: teljesen igazad van! Pontosan így gondolom én is. Van amikor érzi hogy elveszíthet ekkor picit összekapja magát de ez is csak 1-2 napig tart..
2015. máj. 5. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami apróságot vennék. De én már rég megmondtam volna neki a magamét.
2015. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor szedjük szét a problémát:


1. Ajándékba azt adsz neki, aminek úgy érzed, hogy örülne. Te párkapcsolatod, te ismered. De alapvetően nem az ára, hanem az értéke a lényeg.


2. Kommunikáltad már felé az ez irányú problémáidat? A férfiak nem gondolatolvasók, ha nem mondod, mit szeretnél, maguktól nem jönnek rá. Az én páromnak pl. esze ágába se jutna elvinni magával valahová, amíg dolgozik, mert úgy gondolná, jobban járok, ha otthon pihenek. (Ha segítségnek kellenék, az persze más kérdés.)

Nehezíti a dolgot, hogy sok "modern" fickó úgy gondolja, hogy a női egyenjogúsággal azt a "jogot" is kivívtuk maguknak, hogy kifizessük a saját részünket, ha megyünk valahová, pl. 50 km-nél messzebb.

Szóval még mielőtt pusztán emiatt kiraknád a szűrét, érdemes lenne megismerned az álláspontját. És természetesen elgondolkodnod, hogy kell-e ez neked vagy nagyon másra vágysz.


3. "De ha egyedül megyek mindig hívogat és kérdezget: hova megyek, meddig, mit csinálok, kivel stb." Na, az ilyen mértékű féltékenység, kontrollálás már sokkal jobb ok a szakításra.

2015. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!