Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy jó, oké, akkor az úgy hótziher oké?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon bizonytalan vagyok magamban és emiatt mindig százszor mindenkitől visszakérdezem, hogy biztos jó-e ez a program, amit kitaláltam, biztos nem gond-e, biztos szabad-e és ezzel mindenkit megőrjítek.

Itt a barátom, akit nagyon szeretek, de vele is ezt csinálom sajnos.

Ő mindig elmondja, hogyha valami nem tetszene neki, akkor szólna, felnőtt ember. De hogy neki minden jó, amit én kitalálok, eddig mindig tetszett minden neki.

De én ezt nem tudom elhinni :( Arra gondolok csomószor, hogy csak nem szeretne megbántani, mert nem akarja lerombolni az önbizalmam és ezért inkább nem mondja meg, ha mondjuk egy program nem tetszik neki.

Mit csináljak? Van benne valami, hogy erre gondolok, vagy az egész marhaság úgy, ahogy van és tényleg szólna szerintetek?


2015. dec. 7. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Badarság! Ha tényleg nem tetszene neki az a program amit Te szervezel akkor úgy is szólna, elvégre ahogy írtad felnőtt ember. Feleslegesen aggódsz ;)


Nálam is úgy van, amire azt mondom, h oké, az oké, rendben van s az úgy is lesz. Ergo, ahogy Te fogalmaztál hótziher :)

2015. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy azért nem mondja, mert tudja, hogy nagyon kevés az önbizalmam (erről sokszor beszélgetünk is) és nem szeretné elvenni a kedvemet?
2015. dec. 7. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne csinald ezt, nagyon kics-szel magaddal, ha igy folytatod.


Valoban felnott ember, raadasul van szaja, tud szolni, ha valami nem felel meg neki. Es hidd el, ha nem akar valahova elmenni, akkor szolni fog.


Azzal, hogy allandoan tulparazod a dolgot, es ilyenekkel nyaggatod, csak azt ered el, hogy felidegesited.. Mint ahogy minden epeszu ember idegesitenel ezzel. Kiabrandito am nagyon hosszu tavon.


Ugyhogy fel a fejjel, hinned kene egy kicsit magadban, ne kepzelj oda problemat, ahol nincs, szokj le arrol, hogy feleslegesen kombinalsz, azzal magad is es a kornyezeted is az oruletbe kergeted.. Lazits! :)

2015. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cselesen ugy lehet elkerulni ezt, hogy egyszer rakerdezel az oszinte es reszletes velemenyere es kesz, nem kerdezgesd mert egy ido utan idegesito
2015. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!