Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú, aki végigolvassa és normális választ ad indokokkal, megköszönöm!


Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Én 21 éves vagyok, ő 25.


Már a kapcsoltunk elején is voltak problémák abból, hogy nem tudott leállni az internetes csajozással. Miután kapcsolatban voltunk, folytatta a levelezgetést ezzel azzal azon az internetes társkeresőn, ahol mi megismerkedtünk, plusz a Facebookon sem állt le a széptevéssel.


Úgy nézett ki, végre rájött, hogy ez nem normális és abbahagyta egészen mostanáig. Rájöttem, hogy regisztrált szexpartnerkeresőre (nem váltott levelet senkivel) és arra az oldalra MEGINT, ahol megismerkedtünk pedig mint említettem, korábban voltak ebből viták.


Eddig kitartottunk egymás mellett, volt, hogy én hibáztam de az esetek nagyon nagy részében ő volt az aki megbántott. Nagyon sok mindent elnéztem neki mert szerettem.


Hozzátenném, hogy ha valami baj van akkor számíthatok rá, támogat a céljaim elérésében és én vagyok az első lány akit bemutatott a családjának.


Amikor szembesítettem, rögtön ott akartam hagyni mert olyan gyerekesen és tiszteletlenül reagált, hogy nem akartam elhinni. Engem hibáztatott, hogy ha megnyitogatok ezt-azt akkor nyilván fogok dolgokat találni és obszcén szavakat is használt. Utána kiment elszívni egy cigit és teljesen megváltozott, mondta, hogy nagyon sajnálja, és, hogy semmi célja nem volt ezekkel a felhasználó-csinálásokkal. Amikor a kapcsolatunk elején regisztrált újból és újból ide-oda flörtölés céljából, azt mondta, azért volt mert még nem ismert, nem szeretett annyira. Akkor most sem szeret? Ezután haza akartam menni de nála volt pár fontos cuccom és hozzá mentem. Ma hazajöttem.


Egyszerűen hihetetlenül csalódott vagyok mert amikor azt mondtam neki nem is egyszer, hogy milyen nehéz ebben a világban olyan embert találni akivel összekötnéd az életed és megbízhatsz benne, biztos vagy abban, hogy rosszban is kitart melletted de az örömét is megosztja veled, hogy rá számíthatok, ne aggódjak.


Mit tegyek? Úgy érzem, hogy hátba támadott, nem értem miért bánik velem olyan szeretettel a barátai előtt, a szüleinek miért mutatott be, miért tesz meg értem dolgokat és figyel az igényeimre ha mégis ilyen. Amúgy valószínűsítjük, hogy bipoláris depressziós tünetei vannak de ez akkor sem indok arra, hogy így bánjon vele ha én mindent megadok neki. Csupán kíváncsi volt? Megkérdeztem, ő mit tenne, ha én ezt tenném, nem tudott konkrét választ adni. Azt mondta szörnyű lenne.


2015. dec. 8. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hááát, sajnálom :/


Én nem tudnék így bízni valakiben, az a baj. Talán adnék még egy esélyt, de bennem lenne, hogy most is folytatni fogja egy idő után, csak jobban fog figyelni.


Szerintem szakítanék. Könnyebb még most, csak másfél év után, mint amikor már több éves házasok leszünk, és már az újdonság varázsa sem lesz meg.

2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, legyetek szívesen minél többen leírni mit gondoltok.


Annyira nehéz, egyik percben azt érzem teljesen üres vagyok belülről, elveszett a szerelmem de a másik percben újra érzem a kötődést és azért másfél év nem múlik csak el úgy egyik napról a másikra.


Az is fáj, hogy a szemembe hazudott többször is amikor szembesítettem (nyilván menteni akarta ami menthető). Megelégeltem a mentegetését, de nem tudom, hogy döntsek. Ha csak rossz lenne a kapcsolat egyértelműen szakítanék de sok jó is van benne.

2015. dec. 8. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én sem tudnék megbízni benne.
2015. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én párom is most bukott meg ezzel.

Azt a választ kaptam,hogy sokat veszekedtünk az utóbbi időben. Ez aztán a magyarázat!

Két hónapja csajozik a neten,de csak most derült ki.

Állítólag törölte magát,de én már nem hiszek neki.

Csináljon amit akar.

Most megy a nyalizás,hogy mennyire szeret,meg nem akar elveszíteni.

Én meg csak nézem,hogy ki ez az ember itt mellettem?Vele osztottam meg a házam,az ágyam,az életem?!

Kiábrándultam belőle,nem tudom tisztelni többé sem mint férfit,sem mint embert!

2015. dec. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, nem könnyű a helyzeted... :(

Az teljesen egyértelmű, hogy szereted őt, átjön az írásodból is, szóval megértem, hogy milyen nehéz lehet számodra ez a döntés.


Viszont szerintem a legeslegfontosabb egy kapcsolatban a bizalom. Az az alapja mindennek! Ha nincs meg a bizalom kettőtök között, akkor gyakorlatilag lehet bármilyen szép és jó vele, előbb-utóbb akkor is borulni fog az egész kapcsolat. A barátod pedig éppen most játszotta el a bizalmadat... Nem tudom, te hogy érzed, de én ezek után biztosan nem tudnék benne megbízni. Nem bíznék benne, hogy nem fogja folytatni a társkeresőzést. Hiszen ahogy írtad is, már egyszer eljátszotta veled ugyanezt még a kapcsolatotok elején, és akkor is volt belőle vitátok bőven. Erre most megint! Mi a garancia rá, hogy ha kap még egy utolsó esélyt, nem fog megint visszaélni a bizalmaddal?


Ha úgy érzed, hogy még ezek után is tudsz bízni benne, akkor lehet, hogy én a helyedben megmondanám neki, hogy tartsunk egy kis szünetet. Akkor mindkettőtöknek lenne ideje végiggondolni, hogy pontosan mit is szeretnétek, és talán a barátod is észbe kapna, hogy mit kockáztat! Egy szünet talán ráébresztené, hogy ha nem változtat sürgősen ezen a rossz szokásán, akkor biztosan elveszít téged.

Azt mondtad, hogy sok jó dolog is van a kapcsolatotokban, úgyhogy lehet, hogy én megpróbálnám megmenteni, hátha sikerül - de az is biztos, hogy ez lenne a legeslegutolsó lehetősége, amit tőlem kapna, és ha ezt az esélyt is eljátszaná, akkor mindenképpen szakítanék vele!

2015. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Adtam neki egy eselyt. Nagyon-nagyon Szeretem Ot es tudom, hogy O is engem. :)

2015. dec. 10. 22:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Hiba volt...
2015. dec. 22. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2015. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Kiderült, hogy megcsalt.

2015. dec. 29. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!