Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy elmenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy elmenjen fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Én legyőztem a fogorvos-tű fóbiámat és elmentem, szépen rendbe is tették, pedig nehéz eset vagyok, folyamatos hányinger gyakran és néha nyugtató kellett, de kész lett!

Nos,páromnak van egy befordult foga alul-elöl, a nyelvét nem igazán tudja kinyújtani tőle és hátul sok fogköve és 2 törött foga (egy éven belül ráharapott a dióhéjra a sütiben). Szeretném, ha elmenne, de nem tudom, hogy vegyem rá.

Apukája rossz példa, neki 16 lyukas, szuvas foga van (a legtöbb elöl, konkrét átlátható lyukak! cukor beteg pluszba...) és amúgy pont ő mondja mindig hogy szájrákos lesz, de hogy milyen fájdalmas a fogorvos (pont nem az a fájdalmas, hisz van érzéstelenítő, hanem az hogy marok számra szedi évek óta a fájdalomcsillapítót, mert be vannak gyulladva - ezek amúgy mit okozhatnak? így mellékesen, ha valaki tudja, mert nekem csak fogkövem volt és egy gyökérkezelt fogam)

Na most tudom hogy az ő körzetijük rossz orvos, de én ajánlottam neki az enyémet, fiatalos férfi, nagyon precíz minőségi a munkája és magánban nem drága, időbeosztásban pedig nagyon jó, mert késő estig rendel. Milyen módszer lenne jó? Nem akarom, hogy az apukájához hasonló sorsa jusson.


2015. dec. 9. 17:49
 1/4 opened paradise ***** válasza:
Karácsonyra adj neki egy kupont hozzá.
2015. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elárulod az orvost?:D Nekem se ártana egy megértő valaki.


Amúgy csak üldj le vele és beszéld meg. Ha értelmes megért téged és kísérd el meg, fogd a kezét meg mittom.:D

2015. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnézem majd a kuponokat, bár sajnos felénk nincs ilyen nagyon, nem tudom pontosan milyen kezelés kellene neki. Fogkőleszedés szóba jöhet, bár nekem az volt az utolsó, nem csinálta meg amíg nem volt kész a törött fogam.


Írtam privátot a dokival kapcsolatban. Beszélgetni tuti fogok vele, mert féltem amúgy. A kis dolgokat mindig könnyebb helyrehozni, fájdalom nélkül, mint a nagyokat, amikért a legtöbbször fizetni is kell.

2015. dec. 9. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Karácsonyra megkaphatja valahogy az összeget is rá és felajánlhatod,hogy elmész vele.
2015. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!