Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Miért csinálhatja ezt? 20L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük, később összejöttünk DE azóta furcsán viselkedik. Azóta, mintha kerülne és nem akarna velem beszélni.. Kérdeztem, hogy most akkor szeretne-e valamit tőlem, vagy sem, mert ha nem, akkor fejezzük be, mert nekem így nem jó. Erre ő azt válaszolta, hogy szeretne velem komoly kapcsolatot és meg fog változni, de nem tette, ugyan úgy viselkedik, mint eddig. Amikor társaságban vagyunk, akkor sem foglalkozik velem, kihagy a beszélgetésekből. Nem értem. Miért csinálja ezt?

2015. dec. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy itt akkor mi a kérdés! Ennyire határozatlan és döntésképtelen vagy? Ha látod, hogy sz..r és változatlan minden, akkor mit vársz úgy őszintén? Mire vársz még? Tapsra? Képzeletben adtam neked egyet, hogy megtedd már végre azt a bizonyos lépést!
2015. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a nőket komolyan.

Akit szétver a barátja, semmibe veszik, lekezelően bánnak vele... mégis együtt vannak. Én a csillagokat lehoztam volna a barátnőmnek, soha nem mondta hogy mi a baja mégis szakított velem egyik napról a másikra. Komolyan mondom, egy köcsög szemétláda leszek ha nektek az jobb.


De a kérdésre válaszolva: igen. Szerintem szakíts. De ezek után már megkérdőjelezem, hogy nem én látom-e rosszul a dolgokat. Lehet, hogy az kell a nőknek hogy áruként kezeljék őket.

2015. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejöttünk volna, normális volt velem, nem gondoltam, hogy utána így megváltozik
2015. dec. 9. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a nőket... Egy kicsit találd már fel magad. Hol az önnálóság... Most komolyan ennyiért szakítani... Tegyél te többet a kapcsolatba, és nézd meg a reakcióját... Próbálkozz már. Folly bele a beszélgetésbe... stb.


23/F

2015. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mit csináltam eddig? Próbáltam elég sok mindent.. Azt mondta szeretne velem maradni, de nekem így nem jó, szomorú vagyok ezek miatt. Ennél többet én nem tudok tenni, ha ő nem tesz semmit.
2015. dec. 9. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális vólt. Akik verik a feleségeiket pl azok is azok voltak. Hagyd ott mit kinylódsz vele? Nem ér ennyit. Nem ismerlek ,de biztos találsz jobbat is.

N/24

2015. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:

Kit érdekel milyen volt mielőtt össze jöttetek?A jelen számít mindig.Most nem foglakozik veled (mióta együtt jártok) és ahogy elnézem,lehet szexre kellesz,kellenél neki.Ennyi.

20 évesen lehetne neked is több eszed,mint bevedd azt,ahogy hiteget a pasid...hogy majd megváltozik.Nem hiszem,hogy meg fog változni.

Keress normálisabb pasit,aki szeretne is igazán téged.

2015. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!