Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagáltam túl ezt a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl ezt a dolgot este?

Figyelt kérdés
Haza értem, vacsit csináltam és sütöttem sütit is. Ő folyton a tv-t nézte és kommentelte. Mikor leültem enni, ő akkor a kanapéról folyton azt mondogatta hogy figyelj, figyelj, mikor fél perccel később mondtam neki ez milyen vicces volt, nem emlékezett rá, úgy nézett rám mint egy hülyére. Elkezdtünk enni, kapcsolgatta a tv-t. Egy ismeretterjesztő műsor ment. Folyton mindent kommentelt. Evés közben! Kezdett idegesíteni, szépen szóltam fejezze be, elég ha a narrátor mondja. Barátom erre elkezdi: Én azért mondok mindent, hogy tanulj, mit mondott? Mit, mit, mit, mit... én ekkor közbe vágtam azzal, hogy nem vitatkozok és felálltam. Azóta nem beszéltünk, úgy látom ő van besértődve. Reggel sem jött oda hozzám elbúcsúzni, a tv-t kapcsolta be. Ja, és minden műsornál mindent kommentel.
2015. dec. 10. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NO COMMENT...
2015. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt elsősorban nem a tv kommentálásaival van gondod!

Utolso csepp? Hab a tortán?

2015. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A barátod tán retardált? Vagy úgy érzi, nem figyelsz rá eléggé?
2015. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a tv a mindene. Ha mondok valamit, akkor is a tv-t figyeli. Nem hogy elmennénk kikapcsolódni, a tv-t kell nézni, és ráadásul oktató jellegel kommentel. Amire nem kértem, nincsen rá szüksége. És egyéb más dolgokban is ilyen.
2015. dec. 10. 09:10
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es! Mindenre oda figyelek amit csinál vagy mond, ezzel nincs gond...
2015. dec. 10. 09:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké, van egy problémátok (ahogy feljebb is írták, valószínűleg nem a tv-nézés a probléma, az csak egy tünet). Mindenki másnak is vannak problémái. Szerintem az a kérdés, hogy miért nem tudtátok ezt magától értetődően, nyugodtan megbeszélni, kezelni? Tudtok rendesen kommunikálni, rá tudod venni, hogy figyeljen? Meg tudod értetni vele veszekedés nélkül, hogy ez téged zavar?
2015. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
úristen! szép öreg életetek lesz! :( ha csak nem lépsz vmit!
2015. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egy ideje ha be van kapcsolva a tv, akkor csak az létezik, nem igazán figyel rám. Egyszer ki is jelentette csak arra figyel ami fontos számára. Feleslegesen nem beszélek hozzá. És már kedvem sincs nagyon beszélni vele, mert akkor is közbe szól, hogy az nem úgy van, stb...
2015. dec. 10. 11:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, konkrétan az idegesített, hogy este 9-kor, mikor éppen eszünk, fáradt vagyok, ő folyton úgymond "oktatgatni" akar. De én erre nem kértem, csak arra kértem meg, fejezze be, nem tette hanem vissza szólt mint egy rossz gyerek. És mivel feleslegesen nem veszekszek olyannal, aki nem érti meg mi a gond, otthagytam.
2015. dec. 10. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Van máshol aludni lehetöséged?

Mekkora a tv?


Ha megoldható.

Leszervezném, hogy az ágyban a tv-t találja helyettem.

2015. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!