Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Elmúlt a szerelme vagy van még remény? I érti ezt?

Figyelt kérdés

A párommal közel 1,5éve alkotunk egy párt, ebből kb. lassan 1éve hogy együtt élünk.

Tudni kell, hogy az eleje óta sok a vita köztünk, hiszen mindketten nagyon temperamentumosak és akaratosak vagyunk. Mindketten ritkán kérünk bocsánatot, és nagyon hirtelen haragúak vagyunk.

Sok nézeteltérésünk volt már, de eddig mindig kitartottunk egymás mellett.

Én sajnos nagyon féltékeny típus vagyok, (hozzáteszem OK nélkül) ezért ebből is sok konfliktusunk volt már. Volt hogy nyugodtan máskor már idegesebben kezelte ezeket.


Nos, a napokban észrevettem, hogy sokkal ingerültebb és türelmetlenebb velem szemben. És egyre sürübben kell rászólnom, hogy beszéljen kicsit szebben velem. Végül leültünk tegnap és átbeszéltük a dolgokat.

Elmondtam ami engem bánt. Ő pedig elmondta hogy a beteges-féltékenységemből sokallt be, és ha nem balhéznék Ő sem lenne undok. Mert mindig fél hogy mikor robbanok, és így nem tudja elengedni magát. Cserébe én elmondtam,hogy legyen velem türelmesebb…stb.

De ami nagyon rosszul esett, hogy láttam hogy feszült és megkérdeztem szeret-e. Mire azt mondta, hogy „amikor balhézol és mérges vagyok, úgy érzem CSAK SZERETETBŐL, de amikor nincs vita, akkor SZERELEMMEL”

Nagyon megijedtem.

Mindig is attól féltem,hogy kiszeret belőlem, és csak sajnálatból vagy megszokásból marad majd mellettem. Folyotn ezen kattogok. De olyan ellentmondásos.

Ezt mondta, hogy most csak SZERETETBŐL szeret..mégis ölelgetett, ma reggel szeretkeztünk, puszilgat, magához húz, bókol…átkarol…szépeket mond…észreveszem hogy bámul rám… sőt tegnap még szabit is kivett miattam,mert moziba mentünk..de olykor mégis undok néha…mert sajnos nagyon hangulatember. Tipikus „oroszlán jegyű” ha valami nem tetszik neki, akkor kő kövön nem marad és nehezen békél meg

Most én ezt nem értem. Akkor szeret, szerelemből vagy csak megszokás??? És megjátssza magát, vagy valóban szerte csak amikor mérges ezt mondja amit?

Viszont azt érzem,hogy valami nem olyan Nála,mint régen…nem tudom megmagyarázni, de olyan más lett velem szemben. Mintha nem tisztelne, vagy nem érdekelném annyira. De amikor meg normális, akkor nagyon az és lehozza a csillagokat is… De ha szomorú vagyok már nem mindig jön utánam megvigasztalni, mint régen.

És ez is igaz,hogy amikor én is dühös vagyok Rá, akkor nekem is lelankad a szerelmem, de késöbb visszaáll.


De nem tudom mit tegyek. Most akkor szerelmes még belém vagy nem? Mert mást mond és megint mást tesz


Viszont a mostani beszélgetésünket is ÉN kezdeményeztem...kicsit aggaszt hogy nem beszél magától a bajokról.


Én 24vagyok. Ő32


2015. dec. 10. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a kommenteket, rájöttem neked felesleges bármit mondanunk. Hajtogatod a magadét. Nem lehet ennyire gyanakodva élni ! Ezt értsd meg ! Ha meg ezt folytatod magad teszel tönkre mindent. Ha meg nem megy, hogy megbízz benne, ne legyetek együtt.
2015. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!