Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak beleszólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak beleszólni, mire költök?

Figyelt kérdés

Ő rám abszolút nem költ. 2,5 év alatt kétszer kaptam virágot. Tavaly évfordulóra és karácsonyra megintcsak semmit.

Én eddig mindig dolgoztam, ő nem. Akkor se nagyon engedett vásárolni magamra, így a pénzem nagyrészét (fél millió) elraktam. 4 napja nincs munkám, de folyamatosan keresgélek.

A lakást, rezsit és kaját így is felesbe fizetjük. A megtakarított pénzemen kívül van még 20 ezrem magamra.

Én sose szólok bele, ő mire költ, vagy mit vesz magának, és szívesen adtam neki pénzt is, még dolgoztam, mivel ő keveset keresett. Fél év alatt 150 ezrembe voltak a dolgai, de ha felhoztam, hogy talán elég lesz, levágta a hisztit.

Most szerettem volna magamnak a saját 20 ezremből venni valamit, ami 3000Ft lett volna. Levágta a raplit, hogy ha meg merem venni, ott az ajtó.

Az exét annak idején rendesen pénzelte, 30 ezres virágcsokrok heti rendszerességgel meg 1 millió Ft kölcsönbe, amit nem kellett visszaadni, és így tovább....

Én meg még a saját pénzem se költhetem...


(Most akármennyire kiakadtam, nem költözhetek el, mert nincs munkám)


2015. dec. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne költözz el, de vedd meg magadnak, amit akarsz. Azt meg elmondanám neki, amit itt leírtál.
2015. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz egy ilyen emberben? Miért vagy egy olyan alakkal, aki ennyire uralkodni akar rajtad, aki ennyire nem tisztel, követelőzik, és így bánik veled? Mit ad neked ez a kapcsolat, hogy megéri a folytonos önzőséget és alázást tűrni?


4 napja nincs munkád, eddig folyamatosan dolgoztál, úgyhogy feltehetően lesz hamar megint. Abban a pillanatban otthagynám ezt a tuskót, inkább bérelnék szobát valahol és soha nem néznék vissza.

2015. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyébként az egészen biztos, hogy amint munkát szereznék és el tudnék költözni, ott hagynám őt a pcsába. Szerelem ide vagy oda, ez nem működik.


#1

2015. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor értitek meg hogy senki nem szólhat bele vagy irányíthatja az életeteket!!!Ha már felnőtt vagy akkor magadért felelsz.

A döntéseidet nem foghatod másra.Hiába mondja a barátod hogy azt ne vedd meg,a döntés akkor is a tied.

Amugy ahogy már írták amint tudsz keress egy másik lakást és hagyd ott azt a pasit.

2015. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, szóval gazdasági okok miatt van Veled. Meg mert könnyű. Biztosan egyszerűbb az élete melletted, mintha egyedül lenne és a kis kényelmes életét félti, hogy most nem dolgozol. Én otthagynám. Ez vagy kétoldalúan működik, vagy sehogy.
2015. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neki se lehet könnyű, ha előző nője átvágta, most pszichésen így védekezik az újabb kudarc ellen.

Talán még nem bízik meg benned teljesen.

Ettől függetlenül a srác egy tapló. A helyzet ráadásul igencsak nehéz. Mert ha csúnyán összevesztek, nem lesz hol laknod. De ha meghúzod magad és hagyod h zsarnokoskodjon az egy életre szóló sebet okoz majd, szóval szakítás lesza vége mindenképp, ha ezt így hagyod.

Le kéne ülni 2 értelmes felnőtt ember módjára átbeszélni a dolgokat. Nem veszekedni stb, hanem megmondani h te mit szeretnél és átbeszélni.

Az tiszta sor, h ez a te pénzed, de amíg nem adsz bele a lakhatásba addig valamennyire jogosan szól bele, de mondom ez nem tiszta ügy. A legjobb lenne tisztázni a dolgokat, te fizeted a lakbér felét ő viszont hagyja h arra költs amire akarsz. Szerintem ha van egy csöppnyi esze akkor ezen nem kéne fennakadnia.

2015. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!