Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hinnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hinnétek egy ilyen üzenetnek, hogy megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy üzenetet, hogy tavaly ahol szilveszterkor dolgozott a párom ott megcsalt.

Sokszor volt már olyan, hogy erre gyanakodtam de mindig elhesegettem a gondolatot.

Most viszont ez nagyon felkavart, hiszen akkor ráadásul várandós is voltam.

Nem tudom mit higgyek.

Idén is megy oda dolgozni.


2015. dec. 12. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha amúgy boldogok vagytok, akkor mi jelentősége van ennek? Nem úgy értem, hogy mi jelentősége van a megcsalásnak, hanem úgy, hogy szerinted mi alapja van egy ilyen üzenetnek EGY ÉV múltán? Ha történt volna valami, valószínűleg már pár nappal utána szóltak volna.


Ez így inkább csak ilyen "össze akarom ugrasztani őket, mert vicces/én akarom magamnak a pasit/nőt".

2015. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el, viszont megmutatnám neki az üzenetet.
2015. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közös ismerősünk aki írta, hogy ő is most tudta meg attól a csajtól mert hogy reméli hogy most is összemelegednek majd.
2015. dec. 12. 20:16
 4/5 Missi_Key ***** válasza:

hallgasd meg mindkét felet. előbb a csajt,hogy ne tudjon a pasid összebeszélni vele, vagy meggyőzni h hallgasson. aztán a pasidat is kérdezd meg róla...

figyeld a testbeszédüket.

2015. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell gyerek .
2015. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!