Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbeszélnétek ezt vele? 25/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélnétek ezt vele? 25/N

Figyelt kérdés

Van egy "távkapcsolatom", bár az utóbbi időben kapcsolatnak már kevésbé nevezném. Elég ritkán keres és nem érzem, hogy annyira érdekli, hogy mi van velem. Ő most Amerikában van, de januárban visszatér Európába és akkor tervezünk találkozni. Mielőtt visszajönne Magyarországra, még pár hónapot külföldön kell töltenie és azt terveztük, hogy meglátogatom.

Én jelenleg nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban és ezt mondtam is neki. Ő erre nem reagált különösebben. Én Budapesten élek és elég élénk a szociális életem, így több olyan férfivel is találkoztam, aki szimpatikus volt és néhányan elhívtak randizni is. Eddig hárítottam ezeket a dolgokat, de kezdem úgy érezni, hogy ha ennyire közömbös vagyok a barátomnak, akkor érdemes lenne megpróbálni mással. Ennek ellenére én szeretem a barátomat és ha hajlandó lenne egy kicsit változtatni, akkor vele maradnék. A napokban fogjuk skype-on megbeszélni, hogy mikor látogassam meg és repülőjegyet foglalni. Szerintetek durva lenne kerek perec megmondani neki, hogy nekem ez így nem jó és ha nem változtat, akkor vége és nem repülök miatta sehova, hanem megpróbálom itthon másokkal? Vagy ti ezt mégis hogy közölnétek? Én szeretem őt és nem akarok fenyegetőzni, de sajnos ez az igazság.


2015. dec. 13. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval évente 2x 3x találkoztok.Ez kapcsolat?
2015. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert van, amikor nem utazik ennyit és akkor Magyarországon van hosszabb ideig. Fél évig mondjuk.
2015. dec. 13. 14:44
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

szerintem tedd meg,feketén fehéren mond meg


belül te is tudod,hogy ennek már vége és csak agonizáció van

2015. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ez egy nagy sz@r.
2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog szúrja a szememet.


"Én jelenleg nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban és ezt mondtam is neki. Ő erre nem reagált különösebben."


Ebből az derült ki, hogy nem igazán érdeklik az érzéseid. Már csak ezek alapján sem lennék hajlandó repjegyre költeni miatta.


A másik viszont a te oldalad. Velem már volt olyan hogy rosszul éreztem magam egy kapcsolatban, ki akartam szállni (ki is szálltam végül), de egyetlen egyszser sem jutott eszembe rögtön másokkal próbálkozni, hát még ezzel fenyegetőzni.


Ha te már most másokkal akarnál próbálkozni, akkor azt kell hogy mondjam, hogy szerintem nem szereted, és így semmi értelme együttmaradnotok. Kérdésedre válaszolva igen, durva ilyenekkel fenyegetőzni egy kapcsolatban, aminek a szeretetről kéne szólnia.

2015. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a távkapcsolatokban. Nincs nekem annyi időm, hogy egy ilyen partnerre pocsékoljam.
2015. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy én sem viselkedek szépen, ha egyből másokkal randizok, de mivel hónapok óta nem láttam a barátomat és ahogy írtam, a kommunikáció sem éppen kielégítő köztünk, nem érzem úgy, mintha kapcsolatban lennék.

Egyébként igazatok van... hiba lenne bármilyen repülőjegyet is megvenni.

2015. dec. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!