Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal évek óta együtt vagyunk, egy kis bökkenő van a dologba, felesége van. Megtehetem?

Figyelt kérdés

Többbször szakítottam, elküldtem, nem bírtam tovább,de jött, nem hagyott, hiányoztam, mondta szeret. Utoljára, több hónapja mondtam neki ne jöjjön soha többet, csak abban az esetben, ha hajlandó változtatni a dolgokon. Ennek ellenére jött, változás azóta sincs. Döntöttem...a lehetőséget megadtam neki többször is, hogy elmenjen, azt is megmondtam,hogy csak abban az esetben jöjjön újra ha változnak a dolgok, nem élt a lehetőséggel, hogy kilépjen az életemből...akkor én megtehetem, hogy kipakolok a feleségének? Szerintem jogos lenne.

A következmények nem érdekelnek, az a legkevesebb ami számít.


2015. dec. 13. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megtenni megteheted, eddig is bármikor megtehetted volna, nincs technikai akadálya. Kérdés, hogy elérsz-e vele bármit. Ha az a célod, hogy végre kilépjen ez a személy az életedből, hogy továbbléphess, elég ezzel megfenyegetned, hogyha bízik a szavadban. Nem annyira látom, te mit nyersz azzal, ha kitálalsz.
2015. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is egy balek vagy.
2015. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Nem teheted meg, hogy kipakolj a feleségének, te is bűnös vagy.
2015. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mit nyerek? Először is azt, hogy valószínű ez a helyzet megszünik. így vagy úgy, de vge lesz.

Aztán...többször kértem, sírtam,hagyjon békén, nekem ez így nem megy, világosan elmondtam...megérdemli, hogy megtegyem, a fájdalmakért, amit okozott. Hanekem fáj, fájjon másnak is, ő okozta ezt az egészet.

Nemrég beismerte, hogy igen, tényleg szeret, de igazam van, amikor azt mondom, neki ez egy kényelmes helyzet. Hát véget vetek a kényelmének, az önző éne miatt én szenvedjek? mert neki ez gy kényelmes?? na nem...majd én is önző leszek.

Hogy mit nyerek...elégtételt.

2015. dec. 13. 21:15
 5/18 A kérdező kommentje:
A felesége engem hidegen hagy, az hogy mit szól hozzá, nem az én problémám. Oldják meg. Én a lehetőséget, hogy elhagyjon, többször megadtam neki.
2015. dec. 13. 21:17
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Így már érthető a motivációt. Említetted ezt már neki egyébként? Mert elsőre én a helyedben lehet, hogy ezzel kezdenék, talán bőven elég ahhoz, hogy békén hagyjon.

Amúgy grat, tök bátor vagy, hogy ki tudsz és akarsz ebből lépni! Nem kenyerem az ítélkezés, és habár az én értékrendembe eleve nem fér bele a szerető-szerep, maximálisan kijár neked a tisztelet azért, hogy nem hagyod, hogy hasznot húzzon belőled valaki, csak azért, mert neki így kényelmes.

2015. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, leginkább ez verte ki nálam a biztosítékot, mikor beismerte, hogy igazam van, ez kényelmes így neki. Holott előtte többször is mondtam neki, akkor mindig tiltakozott.

Nem fogom előre figyelmeztetni. Eddig is hiába kértem bármit, figyelmen kívül hagyta, azt csinálja ami neki jó...most én leszek önző, és én csinálom ami nekem jó!

Nem vagyok hajlandó tekintettel leni a kényelmére, persze, a külvilág és a tágabb család szemében ő a tökéletes férj, mintaapa....neki egyik részről megvan a látszat, másrészről meg a boldogság, szerelem...na nem, nem vagyok hajlandó neki ebben segédkezni, közreműködni, csak mert neki így a kényelmes és nem kell konfrontálodni a családdal.

2015. dec. 13. 21:27
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora pancser vagy :D Elárulom neked, a hűdenagy következmény az lenne, hogy a nő dühöngene, ezért a pasi ezerrel teperne, virágcsokrok, ékszer, házimunka, programok... a nőci végül megbocsát, hercegnőként élvezi a bűnbánó férje kényeztetését, te pedig ezalatt egyedül vergődsz a tudattól, hogy kapcarongynak használtak téged és te hagytad ezt. ÉVEKIG. 😃
2015. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Fúúú ne csináld már te buta liba ezt az áldozati szerepet, kellett a f. sz ezért nem mondtál soha nemet neki, még annak ellenére sem, hogy felesége van.
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elárulom neked, nem érdekel, ha a pasi lelép, és teper az aszonynál! Gondolod, ha az asszony végül meg is bocsát, mint írod, hercegnőként élvezné a férje kényeztetését? Te a helyében élveznéd, annak tudatában, hogy a férjed évekig mást ölelt, mást csókolt, mást szeretett, a szemedbe hazudott? Komolyan azt hiszed, ezek után minden csodaszép lesz? Egy fenét...és nekem már ezért megéri.
2015. dec. 13. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!