Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal évek óta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal évek óta együtt vagyunk, egy kis bökkenő van a dologba, felesége van. Megtehetem?

Figyelt kérdés

Többbször szakítottam, elküldtem, nem bírtam tovább,de jött, nem hagyott, hiányoztam, mondta szeret. Utoljára, több hónapja mondtam neki ne jöjjön soha többet, csak abban az esetben, ha hajlandó változtatni a dolgokon. Ennek ellenére jött, változás azóta sincs. Döntöttem...a lehetőséget megadtam neki többször is, hogy elmenjen, azt is megmondtam,hogy csak abban az esetben jöjjön újra ha változnak a dolgok, nem élt a lehetőséggel, hogy kilépjen az életemből...akkor én megtehetem, hogy kipakolok a feleségének? Szerintem jogos lenne.

A következmények nem érdekelnek, az a legkevesebb ami számít.


2015. dec. 13. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

gondolom pisztolyt tartott a fejedhez a házas pasi... na ne már! :)

Önszántadból buktál rá a fa szára, önszántadból engedted, hogy évekig kihasználjon. Ha ezek után a bosszú kielégít, akkor csak még jobban szánni tudlak.

2015. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Mégis mi értelme lenne a nejét büntetni. Nem az ő hibája, hogy a férjének nem kellesz, csak olcsó, könnyű szórakozásnak. Mert lássuk be, ha évek alatt nem lépett, akkor ez neki ennyi. Jobb lenne belenyugodnod, otthagyni és új életet kezdeni.
2015. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Te voltál a hülye, amiért visszafogadtad, hiába mondod, hogy hagyjon békén, amíg a nőjével van, ha szádból segget csinálva utána ugyanúgy szétrakod neki a lábad... r.bi vagy nem vitás, de érdekes, hogy a saját hülyeséged miatt akarsz bosszút állni a másik nőn. Bár könnyebb, mint elismerni, hogy túl ostoba voltál :P
2015. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Úristen, ha én elhagyok valakit és nem akarom látni többet, egyszerűen nem veszem fel a telefont, nem engedem be. Megfenyegetem, hogy ha zaklat feljelentem. Ha nem távozik az ajtó elől, rendőrt hívok.

Ne állítsd már be magad szentnek, hogy te nem is akartad, és csak ő a mocsok.

2015. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Ő, te lennél a szegény áldozat ugye? :D
2015. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg a feleség már rég tudja, mi a helyzet, csak nem akart róla tudomást venni, mert neki is kényelmesebb volt így. Nem lehet úgy csalni valakit éveken át, hogy ne tudna róla, hidd el nekem. Azért a feleségek nem hülyék... max. nem teszik szóvá, hogy mit tudnak és mit nem.

Az ilyen esetek után szoktak lenni a nagy megbocsátások, egymásra találások...


Ezt a helyzetet te vállaltad, évekig benne voltál, most semmi okod a szemére vetni. Lehetőséged lett volna már az elején nemet mondani, lehetőséged lett volna bármikor kiszállni. "Nem élt a lehetőséggel, hogy kilépjen az életemből..." TE sem! Te is nyugodtan megtehetted volna, hogy szakítasz vele, és most rákened, hogy ő nem tette... hát persze, hogy nem, de hát ezt bárki megmondta volna neked évekkel korábban, hogy ez lesz, csak úgyse hittél volna senkinek.

2015. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Járjál úgy, mint az ingem, száradj meg a kötélen!
2015. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

senki nem szent, bár itt szeret mindenki úgy tenni :D


szerintem tálalj ki a feleségének :D

mondjuk az a nő sem kóser, ha nem veszi észre, hogy éveken át csalják..

2015. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!