Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés volt? Férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés volt? Férfiak miért vagytok ennyire nehéz esetek?

Figyelt kérdés
Párommal ( 33 évesek vagyunk )közel 4 éve vagyunk együtt, külön élünk, saját lakása van mindkettőnknek. Anyagi gondjaink nincsenek. A gond az, hogy én már nagyon szeretnék összeköltözni, ő viszont nem. Kényszerrel meg nem szeretnék. Többször beszéltünk róla, de mindig meggyőzött arról, hogy majd idővel....de sajnos már nagyon nem érzem így jól magam, ezért szerdán mondtam neki, hogy fejezzük be vagy valami történjen. Ő ezek után úgy tett, mint máskor, mintha nem történt volna semmi, velem ellentétben. Mondtam neki, hogy gondolkozzon el azon mit szeretne a továbbiakban és amikor hívogatott, akkor nem akartam vele találkozni, mondván így nem vagyok képes folytatni vele, ha csak nem lépünk előre. és most ő haragszik rám, de nagyon! Nem értem miért! Persze nagyon hiányzik és elbizonytalanodtam. :(
2015. dec. 14. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem érted, miért haragszik? Mert döntenie kell, fel kell adnia a független ki életét, kényelmét. Egyszerűen, mert úgy érzi, te most felrúgsz mindent, mert össze akarsz költözni vele.
2015. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok holnap összeköltözni, egyszerűen csak beszélni a jövőről.
2015. dec. 14. 17:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de most ezzel sarokba van szorítva, és döntenie kell, mikor neki így nagyon is kényelmes volt.
2015. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szóval hiszti van mert meg merted kérdezni hogy 30 fölött 4 év után mégis mikor akar összecuccolni?

AHA.

Egyszerű: nem akar.

DE gyáva megmondani.

2015. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

"hogy majd idővel."


Vagyis férfiul szólva, esze ágában sincs összeköltözni.

Vagy elfogadod, vagy továbblépsz.

2015. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem összeköltözni igen, mert neki így baromira kényelmes. Fölháborodottan mondta mennyire aljas vagyok, hogy ilyennel büntetem , hogy nem láthat.
2015. dec. 14. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:

mégis mire vártok amúgy?

esküvőt gyereket akartok?

mert ha összecuccolni se akar, akkor én nem terveznék vele. már ha neked fontosak ezek a dolgok. ha nem akkor lehet 60évesen is egymásnál aludni

2015. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Házasságot nem, de gyereket igen szeretnék és elvileg ő is majd egyszer.
2015. dec. 14. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a hapekkal macskád ne legyen, nemhogy gyereked. Házasság nélkül szülni neki meg még ennél is nagyobb hülyeség lenne. Ennek a pasinak most minden szuper kényelmes, hiszen megd*ghat, de utána eltűnsz. Nem te vagy neki az igazi, sajnálom.
2015. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

egyszer? mégis mikor?

olyannal akarsz gyereket aki nem is akar veled élni??? így hogy?

amúgy ha most kiderül hogy nem tudtok együtt élni, csak az idődet pazarlod!

én megmondanám: költözünk 1-2hónapon belül vagy byebye

2015. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!