Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a részemről Ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a részemről Ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés

Fél éve szétmentünk a párommal a sok probléma miatt, rövid szünet után azonban újra kezdtük, neki közben volt egy rövid viszonya az egyik kolléganőjével, nekem is volt valaki, de én azóta nem is láttam őt, a párom viszont minden nap találkozik vele a munkahelyén, ami elmondása szerint teljesen hidegen hagyja, és csak muszájból találkozik vele, hiszen dolgoznia muszáj. Én nagyon megértem ezt, viszont iszonyú nehéz, és tudom, hogy nem kellene ezt éreznem, főleg hogy úgy döntöttem, kibékülök vele. De mégis fáj, és rossz, mert egyszer úgy érzem, hogy megértem őt, muszáj dolgoznia, nagyon jó munkahelye van, jól fizetik, másik nap meg forrok magamban, hogy miért engedem ezt magammal tenni, mit tegyek? Segítsetek, mert szeretném, ha ez a rossz érzés elmúlna, én támogatni akarom őt szívvel-lélekkel a munkájával kapcsolatban is.


25 N



2015. dec. 15. 20:21
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerintem ha nincs különösebb okod a rossz érzésre akkor fogadd el azt amit mond!

Ha szakított azzal a nővel, akkor valami oka volt rá!

Ha nem tudsz megbízni a párodban, akkor az megmérgezi a kapcsolatodat.

Én házasságban élek, több éve dolgozik a férjem külföldön, keveset jár haza.

Megbízom benne és úgy gondolom, hogy mindenki a saját lelkiismeretével fog elszámolni, nem a másikéval... :-)) !

2015. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!