Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huzamosabb ideig tartható így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huzamosabb ideig tartható így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adott két 21 éves, kapcsolatok terén tapasztalatlan fiatal.

Az általam látott példák alapján , főleg a kapcsolat elején nagyon sokat vannak együtt a párok, már csak azért is, hogy minél jobban megismerjék egymást. Esetünkben ez nem így volt. Bár egy fősulira járunk, és közben órák közben láttuk egymást, de azért ez nem egy program, ez szerintem egyértelmű. És ez ahogy telt az idő, nem változott. Nem nyíltunk meg egymásnak, vagyis én azért azt gondolom igen, mert kifejeztem az érzéseimet, ő viszont mindig visszafogottan viselkedett, még ha kettesben voltunk néha, akkor is.

A másik része, hogy nekem a szexhez kell a nyugalom, az hogy tisztában legyek azzal mit érez a másik. Így hát emiatt én sem, valamiért pedig ő sem próbált olyan módon sem közeledni.

Aztán kidobott. És még mindig nem tudom mit csinálhattam volna másképp.


2015. dec. 15. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2015. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
F
2015. dec. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!