Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem aljas ez a páromtól?

Figyelt kérdés

Észrevette, hogy megtetszett egy barátja, akinek felesége van meg gyereke. A srácnak nem tetszem, csak pár szót váltottunk. (fene gondolta, hogy 21 évesen már egy éves kisfia van, és házas, na)

Erre a párom kitalálta, hogy ennek a dilinek véget vetünk, és hogy csak azért is elhívja hozzánk a srácot feleségestül meg kisbabástól pár napra, én meg játszhatom a tündéri háziasszonyt, legyen már egy kicsit rossz nekem.

Csak szerintem aljas ez?


21l


2015. dec. 15. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem ertem ezt a helyzetet. Akkor miert vagytok meg egyutt, foleg ha nem is tagadod, hogy tetszik neked a masik srac.
2015. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Sztem te vagy komolytalan, es ilyen viselkedes mellett aljas is.
2015. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
istenem már.... miért lenne aljas? az ilyen hülyeségek miatt nem kell nekem nő megkímélem magam inkább
2015. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Szóval neked párod van, és más férfi tetszik, és emellett van képed a párodat aljasnak nevezni.

Javaslom, hogy inkább nézz magadba!

2015. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Direkt el akartam kerülni a srácot, hogy elfelejtsem, nem akartam otthon kerülgetni
2015. dec. 15. 20:44
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit a sráctól, két mondatot váltottam vele, eszemben sincs bekavarni neki.
2015. dec. 15. 20:45
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

Ezesetben, ha nem fűznek hozzá érzelmek, akkor nem értem miért baj, ha nálatok lesznek pár napot.


A barátod felvetése elég aljas, ha tényleg ez volt a célja, de azért te se vagy semmi.

Megtaláltátok egymást..

2015. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Velem mi a baj?

Nem tehetek róla, hogy megláttam, és helyesnek találtam, és nem szeretnék vele beszélgetni, mert ha kiderül, hogy jófej is, esetleg én is szimpatikus vagyok neki, akkor csak rosszabb lesz. Ezt szeretném épp elkerülni

2015. dec. 15. 20:53
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Először is: Honnan tudja a párod, hogy úgy oda vagy a másik srácért? Ezt kajakra megmondtad neki, vagy gondolat olvasó?
2015. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem való neked párkapcsolat...
2015. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!