Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem aljas ez a páromtól?

Figyelt kérdés

Észrevette, hogy megtetszett egy barátja, akinek felesége van meg gyereke. A srácnak nem tetszem, csak pár szót váltottunk. (fene gondolta, hogy 21 évesen már egy éves kisfia van, és házas, na)

Erre a párom kitalálta, hogy ennek a dilinek véget vetünk, és hogy csak azért is elhívja hozzánk a srácot feleségestül meg kisbabástól pár napra, én meg játszhatom a tündéri háziasszonyt, legyen már egy kicsit rossz nekem.

Csak szerintem aljas ez?


21l


2015. dec. 15. 20:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Állítólag látszott. Tegnapelőtt láttam életemben először. Tetszik külsőre, amugy nem ismerem, és nem akarok semmit tőle, mint mondtam.
2015. dec. 15. 20:57
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

Istenem...és akkor te ha meglátsz egy helyes pasit, akkor már képtelen vagy vele beszélgetni, mert mi van ha?!


A közös barátaink javarésze helyes, és imádom őket. Ha nem lenne párom, akkor lenne olyan, akivel szívesen ágyba is bújnék. Ettől függetlenül egyikbe sem vagyok szerelmes, csupán kedves fazonok, jó külsővel.


Komolyan nem értelek..

A barátodat sem.


Hűséget fogadtál, nem vakságot.


A munkatársaim között is akadnak qrva jó pasik, kedvelem őket nagyon, ettől még nem okoz problémát velük dolgozni.

2015. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Bírj a muffoddal! :)
2015. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán gáz és közölném vele, hogy tudja kivel szórakozzon, felőlem áthívhatja őket, de én nem leszek jelen.
2015. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Először is,1-2 embert nem értek itt,ha valaki kapcsolatban van,akkor egy láthatatlan szemüveg eltakarja a látását?

Attól még megtetszhet más ember bárkinek ,ez még nem jelent megcsalást, és nem is bűn.

Gondolom a Kérdező nem vak.


Kérdező!

Van valami más oka a leírtakon kívül, ami miatt nem akarsz találkozni a párod barátjával?

Milyen a párkapcsolatod?


Azért kérdezem ezeket, mert egy normális párkapcsolatban ez nem is lehet kérdés, hogy elhívhatja a párod a barátját, annak ellenére, hogy tetszik neked.

2015. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#12 Nálad a pont

+1

2015. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ott van egy kis bibi, hogy az jön a szádra, hogy "nem akarok bekavarni, mert házas, és gyereke is van", nem pedig az, hogy "eszembe sem jutna bekavarni, mert barátom van, akit imádok". Remélem elég egyértelműen megfogalmaztam.

Nekem is volt olyan, hogy felkeltette valaki az érdeklődésem, mert szimpatikus volt, jófejnek és jó embernek találtam, és emellett helyes is volt esetleg. Szívesen meg is ismerkedtem volna velük jobban, és tudtam, hogy ha nem lenne barátom, akkor ők tetszenének nekem (ez 2 ember volt). Viszont ott van az is, hogy egyrészt bár tényleg szívesen megismerném őket, de csak azért, mert az ember szereti szimpatikus emberekkel körülvenni magát, úgyis, mint barátok. Másrészt, hogy a barátomat szeretem, és őt tartom a legértékesebbnek mindenki közül, ezenkívül pedig benne megvan az a plusz is, amiért belé vagyok szerelmes, így aztán eszembe sem jut, hogy más után kellene néznem. Harmadrészt pedig szerintem hülyeség lenne ezt megosztani a párunkkal, mert nagy valószínűséggel félreértené, és nem viselné jól. (Ez utóbbi már kapcsolatfüggő, függ a tálalás módjától (esetemben ebben én mindig is rossz voltam), illetve a párunk vélhető reakciójától (esetemben ez szintén rossz lenne))


Szóval tényleg arra keress épeszű magyarázatot, hogy miért a barátod aljas attól, hogy meghívja egy barátját a feleségével és kisbabájukkal...

2015. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kamu ez a történet. Nincs ember, aki karácsony előtt pár nappal összepakolná a kisbabáját csak azért, hogy egy haverjánál vendégeskedjen napokig. Vagy csak téged szopat ezzel a barátod, de akkor meg jó nagy hülye vagy, ha elhitted. Ilyenkor minden normális felnőtt otthon süt-főz, takarít, ajándékokra vadászik, a családjával egyeztet hogy kihez mikor menjen... eszükbe nem lesz nálatok fetrengeni, mikor jövő csütörtökön már szenteste.
2015. dec. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, te abszolút nem vagy a párodba szerelmes :D
2015. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtál újat.
2015. dec. 16. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!