Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon félrelép a pasim? (hosszu)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon félrelép a pasim? (hosszu)

Figyelt kérdés

Több mint 3éve vagyunk együtt,már nem az igazi a kapcsolatunk szerelem terén,de jól kijövünk igazából ilyen mindennapi szinten viszont van egy dolog ami nem hagy nyugodni.Nemolyan régen felkereste ugymond üzleti ügyben egy régi nö ismerősét,erröl én nemtudtam semmit,na nemis az a baj,hogy nem osztotta meg velem,inkább az,hogy próbálta titokban tartani,mástól tudtam meg,azt föleg nem mondta hogy ki az,majd rákérdeztem,és akkor derült rá fény.Nemértem miért?!Ha nincs oka rá,akkor szerintem nem titkolózik,de mégis megtette ,talán lehet valami a háttérben?Nagyon elővigyázatos,töröl mindent a telefonjában,soha semmi nyom nincs.Persze ezért is nemtudok rájönni van e valami a háttérben.+a szexuális kapcsolatunk is inaktiv lett már 1éve,van valaki más?Nemérzem magam gusztustalannak,hogy ne kivánna,de ő mégsem.Csak akkor van szex ha ő akarja,én már félek bepróbálkozni is mert csalòdok..

Igen rákérdeztem,hogy van e valaki,vagy magát kielégiti,erre a tökéletes vàlaszt adta,természetesen nem,hogy feltételezhetek ilyesmit blabla..de nekem nagyon gyanus.Valami tipp,hogyan jöhetnék rá,hogy relyteget valamit elöllem?és miért nemakar szeretkezni velem?Köszi(értelmes válaszokat kérek)



#megcsalás #felrelépés #relytegetőzés
2015. dec. 16. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Na az hogy töröl mindent a telefonjában az nagyon gyanús. Ha valakinek nincsen rejtegetni valója, akkor nem törli az előzményeket, hívásokat, smseket.

Ez a félek bepróbálkozni dolog ismerős.

Az is gyanús hogy csak akkor akar szexelni mikor rájön a görcs, gondolom olyankor nem kapta meg mástól az adagját és rádfanyalodik.

2015. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

#1 Mindent leírt.

+1

2015. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Caerus ***** válasza:
100%
Kérdező, nem biztos, hogy szeretnéd hallani a választ. Amikor szembesítetted az elhallgatott találkozójáról, mit felelt, miért tartotta titokban?
2015. dec. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van más neki.. és nem is mostanában, mint írod régóta inaktív a kapcsolat.

Ez egyértelmű eset.

2015. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük sorra.

Nem vagytok szerelmesek.

Csak úgy éldegéltek együtt.

1 éve alig szexeltek és folyton elutasít téged ha közeledsz.

Mindent töröl.

Nem õszinte veled.


Ezek közzül melyik az az indok ami miatt még vele vagy? Ha megcsal ha nem ez így nagyon nem kóser.

2015. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök ismerős a sztori :-(

Hagyd ott, nem érdemes tovább kínlódni!

2015. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
100%

"3éve vagyunk együtt,már nem az igazi a kapcsolatunk szerelem terén" - hát ez nem volt egy hosszú menet... de minél tovább húzod, annál többet veszítesz.


Mindegy, mi az oka: ennek már vége.

De legvalószínűbbnek én is azt tartom, hogy van valami más nője, csak bátorsága nincs, hogy lépjen.

2015. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!