Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez változni fog? ( Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez változni fog? ( Kicsit hosszú a leírás)

Figyelt kérdés

Leginkább családos apukák, anyukák válaszára lennék kíváncsi de másét is örömmel várom.

A helyzet a következõ, fiatalok vagyunk még a barátommal de sokszor szóba került már az eljegyzés, eskûvõ és a gyerek válalás is.

Jelen pillanatban ha kisbabás filmet nézünk a barátom mindig mondja, hogy nem szépek a babák és, hogy mind egyforma. Mondtam már neki, hogy ez engem zavar nem hangoztatja már annyira az efféle megnyilvánulásait. Viszont aggódom, hogy mi lesz ha gyerkünk lesz? Ugyanez lesz a véleménye? Vagy megváltozik mikor meglátja majd a gyerekét?

Nagyon kérem a trollok kíméljenek.



2015. nov. 8. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a problémát hajnali 2-kor...

Igen,változni fog, amint meglátja ágyéka gyümölcsét.

2015. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Bocsánat,hogy 2-kor kérdeztem de most Lett vége a filmnek :D
2015. nov. 8. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Igenis, ez probléma, bármilyen időpontban.

Én is így vagyok evvel a baba dologgal, viszont a gyerekek nagyon hamar megnőnek...

Én meg attól mászok a falra, hogy sok anyuka teljesen el van olvadva egy baba láttán, és ezért képes legalább 5 gyereket összehozni, hogy ezt az érzést megadják maguknak.

De mi lesz később?

Van egy nő ismerősöm, aki 40 éves korára a kamasz fiával él együtt, és totál kilátástalan az élete. A gyerekét még mindig pici babának kezeli, férje már régen nincs.

Ilyenekbe is bele kéne gondolni...

2015. nov. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy így válaszolok. Még nincs gyerekünk. A barátomat pl látványosan nem hatják meg,ha látunk valahol kisbabát. El is mondta,hogy nem hatják meg a gyerekek, nem tudja hogyan viselkedjen velük. De szerintem egy sajt gyereknél ez teljesen más.


Az egyik barátnőmnél nem olyan régen született gyerek. És kezdetektől olvadoztak,hogy a nozija tiszta anyuka, szeme tiszta apuka. De én ilyen kicsi babán még hasonlót sem tudok felfedezni. Szóval kivűlről nézve nekem is teljesen egyformák.

2015. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És persze nem sajt, hanem "saját" :D
2015. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam, hogy nem lesz itt baj. A gyerekekig úgyis van meg legalább 6 év :D
2015. nov. 8. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a barátom és én is kimondottan utáljuk a gyerekeket, de egyetértés van abban, hogy csak másét... szerintem ne aggódj, a saját gyerekével szemben teljesen máshogy érez az ember. (ezzel pl. apukám is így volt, anyukám mesélte)

23l

2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!