Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egykori baratnom tobb evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykori baratnom tobb evvel szakitasunk utan amit o akart, meghivott az eskuvojere, most gunyolodni akar, vagy egyszeruen pofatlansag es semmi keresnivalom ott?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 06:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9 Szóval megnéznéd hogy mit tennék? Talán nem maradnék benne egy ilyen kapcsolatban évekig? Ez csak egy tipp. :)
2015. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Én nem mennék el.


Tartjátok a kapcsolatot, vagy hogy hívott el az esküvőre?(telefonon,v postán küldött meghívót?).


Mindegy, én nem mennék el az biztos. Nem azért,mert haragtartó vagyok, hanem egyszerűen nem tartom megfelelőnek semmilyen körülmények között.

2015. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11

Vakon én is tudok tanácsokat osztogatni :D Majd akkor mondd ilyen könnyen, ha már jártál a cipőmben Mucika :D

2015. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha elmész, ott fogsz díszelegni mint 1 lúzer. :D Ő boldog lesz azon a napon te meg az örök MÁSODIK :DD


És igen, tisztátalan vagyok, alkut kötöttem az ördöggel, őt szolgálom!


బైబిల్ తెగుళ్ళు

2015. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 Most kérdezted hogy mit tettem volna, én meg leírtam. Fogalmam sincs hogy mire akarsz most kilyukadni.
2015. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Költői kérdésről hallottál már? :D Intelligencia 0 :D

2015. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Ez a gyakorikérdések, ahol a költői kérdéseknek nincs helye, max ha valaki megkérdi hogy mik azok a költői kérdések. :)
2015. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, ő dobott, lehet, hogy sebek tépődnek fel. Nekem eszembe nem jutna ilyesmi.
2015. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!