Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba, vagy mi van velem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 4 éve házasok. Van egy 1,5 éves kisfiúnk. A férjem reggeltől estig dolgozik, én vagyok a gyerekkel egész nap. A férjem szinte csak hétvégén tud a gyerekkel foglalkozni. Mire hazaér már csak kb. fél órát tud a gyerekkel lenni, mert a gyerek már alszik elfelé. Panellakásban élünk, a szomszédba költözött egy férfi kb. fél éve. Mikor ide költözött, át is csengetett hozzánk bemutatkozni, behívtam egy kávéra. Jól el is beszélgettünk, persze a gyerekkel egyből elkezdett játszani, nagyon jól elvannak együtt. Délután mikor elmegyünk sétálni, ő akkor jön a futásból, mikor mi is haza érünk. Segít felvinni a csomagokat, ha boltba is voltunk, a babakocsit. Vagy ha a gyerek van nálam, akkor elkéri őt is, hogy hagy vigye már fel ő mert nagyon szereti a gyerekeket. Ha lát rajtam egy új ruhát, akkor megdicsér, hogy milyen jól nézek ki benne, milyen jó a hajam. Többször átjön beszélgetni, vagy játszani a gyerekkel. Persze ilyenkor ámulok és bámulok, hogy milyen jó, hogy végre van egy férfi aki foglalkozik a gyerekkel. Pénteken is átjött, hozott egy nagy dobozt becsomagolva, amit a fiamnak hozott karácsonyi ajándékot. Ha gondoljuk, akkor rakjuk a fa alá, vagy adjuk oda, de ő karácsonykor nem lesz itthon ezért most szeretné ide adni. Mondtam, hogy nem fogadhatjuk el stb. de erősködött, hogy ezt a gyereknek vette. Mondtam, hogy akkor adja oda. Nagy volt az öröm. Majd elkezdte mondani, hogy ő is szeretne már egy gyereket. De az előző párkapcsolata is azért lett vége mert a nő nem szeretett volna gyereket. Mondtam, hogy biztos fogsz magadnak találni valakit hisz fiatal vagy. Megemlítettem neki, hogy én is szeretnék másik gyereket, de nálunk meg a férjem nem akar már többet. Erre azt mondja, hogy ő nagyon szívesen segítene ebben a problémában. Persze nagyon zavarba jöttem. Ezt észre is vette, majd felállt elköszönt és távozott. Azóta folyamatosan ő jár a fejemben. Visszagondolva, folyamatosan kedves volt velem, és a fiammal is, megdicsért, foglalkozott velem. Ő volt az aki elvitt az orvoshoz minket, mert a férjem nem ért rá. Éjszaka csak forgolódom, ő jár a fejemben nappal és este is. Elköltözni nem tudunk innen. Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni. A férjemet nem szeretném elhagyni.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2015. dec. 20. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Nézd. Persze, hogy ilyen az elején mert el akarja érni a célját, de közel sem biztos, hogy 8 év után ugyanilyen maradna.

Nyilván okkal mentél férjhez a jelenlegi párodhoz és okkal vállaltatok gyereket. Könnyű egyből elszédülni valami új pasi kedvességétől, rengeteg nő beleesik ebbe, aztán rájönnek, hogy közel sem biztos, jól döntöttek amikor váltottak. Természetesen ez nem törvényszerű, akár valóban jobb is lehet az új, de rendszerint csak addig hízelegnek amíg végleg célt nem érnek.

2015. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

"A férjem reggeltől estig dolgozik"

A szomszédod is reggeltől-estig dolgozna, ha neki kellene eltartani téged és a gyereket... akkor mennél a postáshoz?

2015. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

A férjed reggeltől este dolgozik, pénzt keres, gondolom nem saját magáért, hanem értetek.


Lehet, hogy ezt az apróságot nem kellene figyelmen kívül hagyni egy illúzió miatt...mert az írásodból tekintve ennyi "gond" van a férjeddel, hogy sokat dolgozik és pénzt keres.


Már a feltételezés sem fer a férjeddel szemben.

2015. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"Minden asszony életében van egy pillanat"

Hallgasd meg a dalt,de végig...


1-esnek igaza van. A férjeddel ellaposodott a kapcsolat,felőrölte a taposòmalom...Ez az ùjdonsàg varàzsa.Ennyit làttàl a férfiből...Honnan tudod milyen vele a hétköznapi élet...

2015. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Vannak még azért problémák, a férjemmel. Persze tudom, hogy értünk dolgozik, hálás is vagyok érte. De ha hétvégén itthon lehetne velünk, mikor elmehetnénk valahová. Akár ketten akár hárman is, ő inkább választja a haverokat a kocsmában. Szombat éjszaka, vagy vasárnap hajnalba haza esik. Vasárnap délig, vagy egyig alszik. Majd beül a számítógép elé. És kezdődik a hét előröl.

A szexuális életünk teljesen tönkrement, mondhatni a gyerek születésétől fogva. De én még szeretem ezek ellenére is, még is ilyenek járnak a fejemben.

2015. dec. 20. 21:45
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nagyjából az írásod feléig azt mondtam volna,micsoda egy úriember az új szomszéd.

Viszont ajándék a gyereknek, meg a félig felajánlkozás a következő születendő gyermeked apjának, hát elég nagy gyökér, mit mondjak?

Bele akar rondítani egy 8 éves házasságba,ez így nincs jól.

Egyértelműen meg akar dugni,aztán ezen felül meg fene tudja.

Legyél észnél a palival, nehogy egy "szép" napon az ágyban találjátok magatokat,utána nagyon fogod bánni.

Nem írtál komolyabb gondról a házasságodban,szóval a férjed egyáltalán nem érdemli meg,hogy megcsald, hiszen értetek,a gyerekért, meg érted dolgozik reggeltől estig.

Ne legyél hülye pitsa,már megbocsáss.

2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Elnézést, most olvastam a legutóbbi kommented.

A szexuális életetek tré,így már érthető, ha másféle kacsintgatsz.

Hétvégén vedelés a haverokkal,a férjednek a heti feszültséget nem a kocsmában kellene levezetnie, hanem inkább veled egy kis ágytorna közben,vagy is-is.

8 év után megérdemel annyit az ember,hogy megpróbálod a problémáidat elmondani neki,a problémákat megbeszélni vele.

2015. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek kicsit nagyobb lesz,esetleg add be bölcsibe, óvodába, és menj vissza dolgozni 4-6 órában,így a férjednek kevesebbet kellene dolgoznia,neked is jót tenne,ha nem otthon ülnél a gyerekkel,és több időtök lenne egymásra.
2015. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szülési utáni depresszióba estél. Amit kezelni kellett volna, kell, kellene. Amúgy sok feleség ott rontja el, hogy onnantól megszűnik mint nő létezni, és csak a kicsinek él. Megfeledkezik a férjéről, hogy neki is vannak lelki és testi szükségletei. És ebben nem a férfinak kell erőszakoskodnia, hogy megkapja, hanem az anyának észrevennie ezt. Nem lehet csak a kicsire fogni, hogy fáradt vagy, stb és azért nincs kedved hancúrozni. Érdemes lenne felkeresnetek egy párterapeutát, mert itt kimondatlan feszülségek húzódnak meg köztetek. Nincs megoldva, megbeszélve, ha igen, csak felületesen. Ezért vetettél szemet a szomszédra, mert nincs rendben a saját érzelmi életed.
2015. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Otthon tudok dolgozni, szóval rendesen fizetést kapok. Mivel vezető pozícióban vagyok így nem is élünk rosszul. Mondtam már többször a férjemnek, hogy mi lenne ha beiratkozna érettségizni, vagy valami iskolát elvégezne és akkor nem kellene egy gyártósor mellett robotolni. Félreértés ne essék, nem nézem le azokat akiknek nincs érettségijük. De ha tanulna egy kicsit akkor jöhetne ahhoz a céghez ahol én dolgozom. De ő nem, neki ez jó, ő nem fog már tanulni. Meg akkor ő mit csinálna itthon, csak unatkozna ha ott dolgozna ahol én mert akkor több szabad ideje lenne.
2015. dec. 20. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!