Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba, vagy mi van velem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 4 éve házasok. Van egy 1,5 éves kisfiúnk. A férjem reggeltől estig dolgozik, én vagyok a gyerekkel egész nap. A férjem szinte csak hétvégén tud a gyerekkel foglalkozni. Mire hazaér már csak kb. fél órát tud a gyerekkel lenni, mert a gyerek már alszik elfelé. Panellakásban élünk, a szomszédba költözött egy férfi kb. fél éve. Mikor ide költözött, át is csengetett hozzánk bemutatkozni, behívtam egy kávéra. Jól el is beszélgettünk, persze a gyerekkel egyből elkezdett játszani, nagyon jól elvannak együtt. Délután mikor elmegyünk sétálni, ő akkor jön a futásból, mikor mi is haza érünk. Segít felvinni a csomagokat, ha boltba is voltunk, a babakocsit. Vagy ha a gyerek van nálam, akkor elkéri őt is, hogy hagy vigye már fel ő mert nagyon szereti a gyerekeket. Ha lát rajtam egy új ruhát, akkor megdicsér, hogy milyen jól nézek ki benne, milyen jó a hajam. Többször átjön beszélgetni, vagy játszani a gyerekkel. Persze ilyenkor ámulok és bámulok, hogy milyen jó, hogy végre van egy férfi aki foglalkozik a gyerekkel. Pénteken is átjött, hozott egy nagy dobozt becsomagolva, amit a fiamnak hozott karácsonyi ajándékot. Ha gondoljuk, akkor rakjuk a fa alá, vagy adjuk oda, de ő karácsonykor nem lesz itthon ezért most szeretné ide adni. Mondtam, hogy nem fogadhatjuk el stb. de erősködött, hogy ezt a gyereknek vette. Mondtam, hogy akkor adja oda. Nagy volt az öröm. Majd elkezdte mondani, hogy ő is szeretne már egy gyereket. De az előző párkapcsolata is azért lett vége mert a nő nem szeretett volna gyereket. Mondtam, hogy biztos fogsz magadnak találni valakit hisz fiatal vagy. Megemlítettem neki, hogy én is szeretnék másik gyereket, de nálunk meg a férjem nem akar már többet. Erre azt mondja, hogy ő nagyon szívesen segítene ebben a problémában. Persze nagyon zavarba jöttem. Ezt észre is vette, majd felállt elköszönt és távozott. Azóta folyamatosan ő jár a fejemben. Visszagondolva, folyamatosan kedves volt velem, és a fiammal is, megdicsért, foglalkozott velem. Ő volt az aki elvitt az orvoshoz minket, mert a férjem nem ért rá. Éjszaka csak forgolódom, ő jár a fejemben nappal és este is. Elköltözni nem tudunk innen. Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni. A férjemet nem szeretném elhagyni.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2015. dec. 20. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Midnight Meeting: "Megfeledkezik a férjéről, hogy neki is vannak lelki és testi szükségletei."

Ki mondta, hogy megfeledkeztem a férjemről. Ez pont fordítva van, ő felejtkezett el róla. Hányszor mondom neki, jöjjeön velem fürödjünk együtt vagy bújjunk össze egy kicsit már olyan régen voltunk együtt. Ilyenkor jön az, hogy ő fáradt, vagy majd kiabáljak ki a fürdőből és majd bejön megmosni a hátam. Az agyam eldobom ilyenkor, hát magamnak is megtudom mosni. Szóval én kívánnám őt, csak ő nem akar engem.

2015. dec. 20. 22:06
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
De ezeket a kiegészítő fontos infokat miért nem lehetett beleírni a kérdésbe, hogy rögtön jó válaszokat tudjunk adni? Így már más. Se nem akar fejlődni, tanulni, előrelépni pedig ilyen lehetőség van előtte általad, se szeretkezni nem akar, csak áll az állóvízben. Nem csodálkozom, hogy ki vagy tőle. Ennek nem jósolok sok jót, ha csak nem kap észbe. Ne csald meg akkor sem, beszéld meg ezeket vele, amiket leírtál ide. Ha szeret, már pedig ha a felesége vagy, akkor neki is ki kell vennie a részét a fogadalma alapján is abban, hogy együtt mentek egymás mellett az élet (rögös) útján, jóban-rosszban. Emlékeztesd a fogadalmára.
2015. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt írod,nem éltek rosszul,tehát zsé van.

A férjed bele van fásulva ebbe az egészbe,ki kellene valahogy mozdítani, mondjuk vegye ki a közeljövőben az évi szabadságának egy részét,és menjetek el valahova pár napra,akár egy hétre.

A lényeg, hogy kimozdítsd őt is,és a kapcsolatotokat is a jelenlegi gödörből.

Nem akar tanulni?

Hát ez van,nem tudsz mit tenni,értékrendbeli különbség, az ilyet házasság előtt nem árt tisztázni, kinek milyen ambíciói vannak az életben.

Utólag már mindegy,a jelenlegi helyzetet kell megoldani.

Szex terén egy kis szerepjáték?

Vagy azt mondja megmossa a hátad,oké.

Aztán a hátadról tedd a kezét kicsit intimebb testrészre is....:D

Kicsit több kreativitást,haló!;)

Szerintem mindenképpen el kellene utaznotok valahova, és kimozdítani a jelenlegi helyzetből a férjed.

2015. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

progresszív utazó: Hidd el az elmúlt 1,5 évben mindent megtettem már, hogy a kapcsolatunk változzon. Többször elviszem hétvégére a gyereket a szüleimhez, hogy kettesben tudjunk lenni. De semmi. Úgy volt, hogy a két ünnep között elmegyünk egy pár napra síelni a barátokkal közösen. Persze lemondta mikor foglaltuk volna le a szállásokat, hogy mi van ha elesik és eltörik a lába vagy valami történik, akkor nem tud menni dolgozni. Mondtam, hogy akkor menjünk együtt valahová, wellness szállodába. Neki nincs kedve, pihenni szeretne, meg itthon lenni.

Olyan mintha munka mániás lenne, még is mikor dolgozni kell, panaszkodik, hogy milyen nehéz. De mikor ezen változtathatnánk még sem tesz semmit. Ma is úgy volt, hogy elmegyünk megvenni a fenyőfát. Délután mondtam neki, hogy akkor mikor megyünk. Erre azt mondja, hogy amikor szeretnél, mondom felőlem most is mehetünk. Ő nem jön, hozzam el én a fát. Kössem a hátamra vagy mit csináljak vele? Erre azt mondta, hogy XY fenyőfa árus haza szállítja ingyen a fát, meg vigyem magammal a fenyőfa talpat is, hogy azt is faragja bele, mert ő nem fogja.

2015. dec. 20. 22:39
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát én a helyedben ezek után dugnék egy jót az új pasival... ennyi mindent megtettél és semmi! Ennyi örömöd legyen már, aztán majd kialakul. Meg az is, hogy az új pasi csak a szexre ment-e vagy komolyabb.
2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pihenni akar, jófej.

A wellness hétvégének pont az lenne a lényege,a pihenés.

Esetleg próbálkozz vele olyan helyre elmenni kikapcsolódni, ahová ő szeretne menni,hátha több kedve lesz.

Ajánlottak itt korábban párterapeutát,az sem rossz ötlet.

Hidd el,bele lehet fásulni a monoton életbe,van tapasztalatom ezügyben.

Valami közös hobbi?

Fel kellene valamivel keltened az érdeklődését,különben csak a vállát fogja vonogatni ezután is,mint eddig. Karácsonyfa ügyben meg,az még oké, főleg a gyerek miatt(gyerek nélkül a helyedben semmit nem tennék), hogy házhoz rendeled a fát,de a tartóba majd szépen férjpajtás belvágja, kénytelen lesz,különben nem lesz felállítva a fa.

Arra akarok csak kilyukadni, ha valamit megígér, akkor szembesítsd az ígéretével, és ne csináld meg helyette,kénytelen lesz észbe kapni.

Máshogy ez nem megy,ha makacskodik.

2015. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Áhh, hát ez így egészen más. Nem vagy szerelmes a szomszédodba (aki mellesleg egy gané, mert aktívan igyekszik a gyerekeden keresztül bejutni az ágyadba!) csak annyira elhanyagolt a férjed, hogy bezsongtál egy kis odafigyeléstől. Érthető. Na most ez a helyzet köztetek már nem fog változni, ezt te is tudod. Ültesd le őt utoljára, vádaskodás és hang felemelése nélkül tudasd, hogy neked ez így nagyon rossz, egyedül evezel a csónakban, ráadásul az önértékelésedet is két lábbal tapossa, apaként is csapnivaló teljesítményt nyújt... és búcsúzzatok el szépen egymástól. Ne legyenek illúzióid, maximum 10% esély van arra, hogy a válás említése miatt majd megembereli magát. Ő ilyen, és a nulla szexuális életet sem lehet már rendbehozni, időközben nyilván annyit próbálkoztál, hogy megalázásnak élsz meg minden eseménytelen napot... ezek után ha gondolod, adj esélyt a szomszédnak, de kezeld fenntartással az olyan embert, aki képes a férjezett szomszédnőjét ilyen módon megkörnyékezni.
2015. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Holnap jön el az az idő, hogy leültetem és beszélni fogok vele. Eddig nem szerettem volna, hogy a karácsony úgy teljen, hogy veszekedünk. De holnap a fiúnkat elviszem a szüleimhez, hogy mi nyugodtan tudjunk beszélgetni.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. dec. 26. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!