Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal a párom? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
lassan három éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk.sok apró jel volt már egy ideje bár én nem forditottam tá különösebb figyelmet csak most, kezd összeállni a kép hogy úgy mondjam.ilyen apróságok voltak hogy késett a munkahelyéről,mindig gondosan törli a fészbuk üzeneteit az smseit de még a hivásnaplóját is. (szerintem ez nem normális) amikor rákérdeztem akkor csak annyit mondott igy szokta meg.volt hogy valamiért beszélnünk kellett sürgősem igy felhivtam először ki volt kapcsolva aztán meg nem vette fel.ami furcsa volt nem szokott ilyet.de mivel muszáj volt beszélnünk elmentem a munkahelyére (10 perc otthonról) szoltak neki hogy jöjjön mert itt vagyok jött is telefonnal a zsebében ami mellesleg mindig rezeg.állittólag nem hallotta és meg sem érezte hogy vagy 6szor rezeg a zsebe.aztán az utcán ráköszönt egy nő, annyit mondott hogy ő is ott dolgozik.ezeket észre se vettem mondhatni akkor.ami először feltünt hogy nem kivánja a szexet.régebben naponta kétszer is akarta most akár 1-2hét is elment anélkül hogy kezdeményezne.ha meg én kezdeményeztem ő nem tudott elmenni.aztán tegnap történt ami nagyon kiakasztott.(leszögeznél előtte hogy sokszor hazudott már nekem és már az utolsó utáni esélyét rójja, utálom ha valaki hazudik)mellettem volt a telefonja, jelzett és rezgettm rápillantottam.valami kata irt (a lány aki ránkköszönt) nem akartam megnézni igy odaadtam neki.megnézte nem szólt semmit.kérdeztem viccesen hogy na kinek hiányzol ennyire?a válasza megdöbbentő volt: csak a tmobil...mondom biztos? persze...mondtam hogy ne hazudj nekem mert tudom hogy nem az.még kérszer bizonygatta hogy már pedig csak tmobile...erre mondtam h mutassa meg a tmobilos üzenetet.nem tudott mit tenni.átmentem a nappaliba.10perc után (mintha csak ennyi kéne h kitaláljon egy storyt) jött utánam.és hablatyolt valamit h kata megsérült egy hata és most azt irta h mit találtak az orvosok nála. (több okból is sántit a dolog állitólag csak köszönőviszonyban vannak ékkor mindek van meg a száma és minek közölné ezt vele)nem igazán hittel az ezt hosz akkor miért is kellett hazudni ha nincs az smsben semmi rossz?meg is kérdeztem tőle. mondta h higgyem el csak ennyi volt.mondtam hogy akkor legyen szives mutassa meg, erre jött a válsz kitörölte...ilyen esetben nem az lenne a normális hogy odadugja az orrom alá hogy "nézd te barom nincs benne semmi" ? bizonyithatta volna vele hogy csak képzelődök.de igy?? miért is ne honném azt hogy rejteget valamit? akinek nincs rejtegetni valója az nem hazudik és nem semmisiti meg a bizonyitékot ami saját magát menthetné fel.nem tudom mit csináljak.ti mit gondoltok?mit tennétek a helyemben?hogy lehetne rájönni az igazságra?
2015. dec. 22. 16:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy kb 3-4 hónapja csak a tvt bámulja, nem járunk sehova, nem beszélgetünk haza ér leül a tv elé aztán alszik, másnap ugyan ez.
2015. dec. 22. 16:28
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt nem velünk kéne megbeszélned, hanem VELE. kérdezz rá nyíltan... mi nem tudunk ebben segíteni, maximum megerősítjük, hogy ezek valóban gyanús jelek.
2015. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha biztos vagy benne kérdezd meg Katát...
2015. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
természetesen megkérdeztem de mindent tagad.viszont ő az a típusú ember hogy hogyha a saját szememmel látnál hogy az én ágyamban megcsal még akkor is letagadná....
2015. dec. 22. 17:01
 5/12 A kérdező kommentje:
ja nem katát kárdeztem hanem az első kommentre válaszoltam.nem tudom mennyire lenne jó megkérdezni hisz minden bizonnyal tagadna ha lenne valami.nem tudom hogy lehetne a végére járni ennek az egésznek
2015. dec. 22. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:

én bekamuznék Katának egy olyat h valami kisebb nemi betegségem volt hátha kibújna a szög a zsákból...

:D

2015. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 6-osnak igaza van,amúgy meg hagyd ott.
2015. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( hogy veled is megesett... Add ki az útját én azt mondom
2015. dec. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azonnal rugd ki a pasid. Koltozz el/ rakd ki a cuccsit es zarcsere azonnal. Ne kerdezz semmit. Egyertelmu, h csal. Opcionalis, h Katanak atrendezed az arcvonasait vagy sem. En megtennem.

N

2015. dec. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egyértelmű bizonyítékom nincs és (sajnos) nagyon szeretnék hinni neki hisz szeretem.jó lenne ha valahogy a végére lehetne járni ennek az ügynek és kiderülne ez vagy azm könnyebb lenne a döntés. köszönöm hogy segitetek
2015. dec. 23. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!