Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Párom megcsal? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Párom megcsal? Ti ilyenkor mitcsináltok? töbi lent

Figyelt kérdés

Szóval ! Az én telefonomat mutassam meg, de ő nem hajlandó megmutatni az sajátját! Sőt , még képes össze is veszni velem! Aztán, állandóan nyomkodja a telot, ha telozik, el sétál, elküld hogy nem tudd beszélni, vagy lecsesz minek követem mint egy pincsi kutya?

Nyomkodja a telefont állandóan, úgy kell rá szólni tedd már le...Kezéből kivenni nem lehet, mert rögtön bunkó....


Szerintetek ?


2015. aug. 22. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy megcsal-e, azt nyilván nem tudjuk megmondani ennyi információ alapján, de te miért mutatod meg neki a saját telefonodat?
2015. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy megcsal-e. Viszont elég buta vagy, hogy te megmutatod neki a te telefonodat.
2015. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kiveszi a kezemből, és agreszív!

Ha nem mutatom meg neki, volt rá pl-a hogy megtépet

2015. aug. 22. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég furcsa nekem, hogy egymás telefonját akarjátok ellenőrizni.
2015. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát most őszintén? Még jo is lenne, ha kiderülne, hogy megcsal, legalább vége lenne a hihetetlenül boldog és harmonkus kapcsolatotoknak. Mert ugye boldog és harmonikus 2 megtépés között?
2015. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ti ilyenkor mitcsináltok?"


Én az első olyan alkalom után, amikor agresszíven viselkedik velem, és "megtép", kiléptem volna az életéből.

2015. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ebben a kapcsolatban az a legkisebb probléma, hogy nem mutatja meg a telefonját.

Na de most komolyan. Jó neked ezzel a pasival? Élvezed, hogy agresszív veled, időnként megtép, lecsesz, bunkó veled, és nagy valószínűséggel mást is dug? Akkor nincs semmi gond. Ha meg nem jó így neked, akkor szerintem nélkülünk is tudod, hogy mit kell tenned.

2015. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját.
2015. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!