Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
A párommal jó darabig úgy gondoltam, hogy jól megvagyunk, minden tökéletes. Aztán valahogy megváltoztak a dolgok. Elkezdett teljesen rám telepedni, lelkileg irányítani akart maximálisan (mit vegyek fel, hová menjek stb.) Úgy rendezi az életét, mintha nem is lennék. Dönt a megkérdezésem nélkül, nem foglalkozik azzal, hogy mit szeretnék, de nem enged elmenni sem. Nem olyan régen pedig még az exét is elkezdte keresni és folyamatosan irogat neki. Természetesen letagadja az egészet, hazudik. Nem is értem, már nem léteznek jó, hűséges, szerető pasik?
2010. márc. 24. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

miért ne léteznének? ez egy hamvába holt kérdés:D én is kérdezzem meg hogy miért nincsenek rendes csajok?:D


vannak, csak keresni kell. nem azt mondom hogy naponta váltogass, de ha keresed, egy idő után megtalálod az igazit.

2010. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi. Ezek szerint fordított helyzet is van, amikor a fiú keres rendes lányt. Neked hogy sikerül, vagy hol keresel?

Őszintén szólva annyira el vagyok keseregve, hogy semmi kedvem keresgélni, talán túl sokat is tettem bele ebbe a kapcsolatba, és idő kell, amíg újra meg tudok valakiben bízni. Már ha egyáltalán ez sikerül.

2010. márc. 24. 10:18
 3/24 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél előfordul az ilyen, nem csak a fiúknál. Egyébként igen, vannak még rendes, hűséges, szerető pasik, akik mellesleg nem nagyon kellenek senkinek...
2010. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És hol lehet őket megtalálni?
2010. márc. 24. 10:26
 5/24 anonim ***** válasza:

ez olyan hogy budapesti létemre direkt nem keresek budapesti csajokat mert hot csicskamind1 ik kb. aki meg teccik azt meg meg kurták vagy 5 ezren és megkaphatja mind1 ik.


eddig csak Miskolc/Ózdi barátnőm volt (persze hulla fehér csajok, nem cigányok)

2010. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azért valszeg Pesten is vannak rendes csajok, ne általánosíts. Mindenki egy rendes párt keres, de úgyis csak egyes tulajdonságok fognak meg minket, ami miatt figyelmen kívül hagyjuk a rosszakat. Ez van. De ha találtok rendes lányokat , szóljatok XD
2010. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Sokaig keresgettem en is. Jartam egy par fiuval, de valahogy nem tartott sokaig. Amikor meg szerelmes voltam egy sracba akkor jart utannam egy masik. A szerelmtol nem vettem eszre,h valojaban mit is akar. CSak egy kapcsolatra vagyott,mert erezte,h bennem megtalalta igazi parjat. Sokat beszelgettunk es aztan dontottem.Attam neki egy lehetoseget. Na ekkor tudtam meg hogy nagyon rende. Azota egyutt vagyunk es boldog kapcsolatban vagyunk.

Szoval: Ne keresgess,a szerelem rad talal akkor amikor nem is fogod varni. Higgy nekem. En tudom. Tapasztalat.

Ha meg keresgetel akkor sok szerencset.

2010. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem léteznek,soha nem is léteztek,
2010. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha nem a helyesebbek között keresgélnél...
2010. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Vannak. Jó sokat ismerek az ismeröseim körébe.

Hát nem nagyon tudom elképzelni azt ha szeretek egy lányt igy viselkedjek vele.

2010. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!