Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
A párommal jó darabig úgy gondoltam, hogy jól megvagyunk, minden tökéletes. Aztán valahogy megváltoztak a dolgok. Elkezdett teljesen rám telepedni, lelkileg irányítani akart maximálisan (mit vegyek fel, hová menjek stb.) Úgy rendezi az életét, mintha nem is lennék. Dönt a megkérdezésem nélkül, nem foglalkozik azzal, hogy mit szeretnék, de nem enged elmenni sem. Nem olyan régen pedig még az exét is elkezdte keresni és folyamatosan irogat neki. Természetesen letagadja az egészet, hazudik. Nem is értem, már nem léteznek jó, hűséges, szerető pasik?
2010. márc. 24. 10:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Fordítom magyarra:


Eddig kicsapongó életet éltél, d*gtál fűvel fával - vagy legalábbis lotyó módra viselkedtél, most meg ez a szemét pasi nem hajlandó ezt engedni, beleszól, hogy az aktuális donhuánnal nem mehetsz bulizni, sőt még azt is megtiltjam hogy dizsibe úgy menj mint egy útszéli nőcske. Mivel emiatt folyamatosak a konfliktusok az exére is ráírogat, vagy egyszerűen csak jóban maradtak.


Én már látom hol a probléma...

2010. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Felettem a pont!
2010. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
személyszerint én is normális vagyok, mondják is, de nekik még is az a pasi kell aki a középpontban van meg a leghelyesebb, és csak megbaszni akarja, szóval ne sírjanak itt nekem hogy normális pasit keresnek mikor ilyenekkel kavarnak csak... ne a borító alapján ítéld meg a könyvet.
2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek! Csak kevés van belőlük.
2010. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Válaszolva a 12:05-ösnek, sajnos nagyon rosszul látod a helyzetet. Teljesen rossz nyomon jársz. Valószínűleg egy lány nagyon csúnyán elbánhatod veled, ha ennyire pocskondiázol.

Egyébként a párom az egyetlen, akivel valaha is lefeküdtem. Innent felesleges a többit magyaráznom.

2010. márc. 24. 14:59
 16/24 anonim ***** válasza:
ITT VAGYOK!!!
2010. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Egyébként igen, vannak még rendes, hűséges, szerető pasik, akik mellesleg nem nagyon kellenek senkinek..."

Ezzel egyetértek, számtalan nő mondta már hogy de rendes pasi vagy, irigylem azt a lányt aki majd téged választ. De közben meg panaszkodtak, hogy jaj nincs egy rendes pasi se akit ismernek. Az az igazság a nőknek nem a rendes pasi kell, vagy maximum csak barátnak. Mert hiába vagyok okos, kedves, még a külsőm is elfogadható, de ennek ellenére nem kellek senkinek. A nők, mindig sírnak az után a pasi után aki a lelkükbe gázolt, miközben a rendes pasikat észre se veszik.

2010. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14:29-el értek egyet, engem is minden csaj ismerősöm normális, valamilyen szinten helyes, humoros, okos, művelt, ügyes, udvarias, kedves, izmos, segítőkész stb férfinak lát és tart, de járni senki se akar velem mert mindenkinek a nyomott szépfiúk kellenek, vagy a gebe béemikszesek, esetleg a szerencsétlen "alfahímek".
2010. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Aki tapasztaltabb (nem kell hozzá sok pasival járni, nem kell mindenkivel megdugatnia magát), de aki már ránézésre, vagy elég már egy beszélgetés is, és látja, hogy ez egy unintelligens, primitív gyökér, akit a buli, haverok, pia ás egyéb dolog nem igazán érdekli az életben... azzal én sosem beszélnék egy szia-nál tovább. Nekem sosem volt ilyen bulizós, egoista pasim.

18 vagyok, és hosszú kapcsolataim voltak. Az első távkapcs volt és vakszerelmes voltam, aki a távolság ellenére egy idiótával járt, akinek az értelmiségi szintje csak a számítógépes játékokra volt elég (15 voltam) :S:S

Most egy nagyon intelligens, helyes (modell is volt), sex isten a Párom. Ja és mindig munka után hozzánk jön, amikor megcsörgettem egyből felhív, amikor szeretnék magamnak valamit megveszi. Nem nyalizik, hanem baszottul szeret engem, tudod miért: kedves vagyok, sütök neki, főzők neki, elkísérem őt akárhová ha szeretné, jó a sex, sokat megteszek érte. Nincs amiért panaszkodhatna rám...

A legfontosabb, hogy nagyon őszínték vagyunk, és mindig a másik szemébe mondjuk, ha bánt valami és nem félünk írányítani!

Egy kapcsolat kétfélen alakul/alapul.

Nem is tudom, hogy miért írtál, mivel ezt a "kedves" pároddal kellene megvitatni, hogy bánik Veled. A helyedben szépen kiosztanám :)

Én mindig feltérképezem a helyzetet, ha már látom nem stimmel valami, és időben helyre teszünk mindent. IMÁDOK SZERELMES LENNI ÉS EGY ILYEN SZUPER PASIVAL LENNI!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát nem korrekt a kérdés, mert ennyi erőből én is feltehetném ezt fordítva! Hisz a v.b.nőm pont olyan volt mint amilyennek te a v.pasidat írtad le! Nagyon sokáig tűrtem mert nagyon nagyon szerelmes voltam belé, szabályosan papucs lettem és amikor már nem bírtam tovább és elkezte jogokat kiharcolni magamnak annyira "rosszúl esett" neki hogy kidobott, egyébként még mindig 7 hónap elteltével is még mindig szerelmes vagyok!
2010. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!