Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
A párommal jó darabig úgy gondoltam, hogy jól megvagyunk, minden tökéletes. Aztán valahogy megváltoztak a dolgok. Elkezdett teljesen rám telepedni, lelkileg irányítani akart maximálisan (mit vegyek fel, hová menjek stb.) Úgy rendezi az életét, mintha nem is lennék. Dönt a megkérdezésem nélkül, nem foglalkozik azzal, hogy mit szeretnék, de nem enged elmenni sem. Nem olyan régen pedig még az exét is elkezdte keresni és folyamatosan irogat neki. Természetesen letagadja az egészet, hazudik. Nem is értem, már nem léteznek jó, hűséges, szerető pasik?
2010. márc. 24. 10:01
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Vannak,de tapasztalataim szerint a nők nem értékelik őket.Hiába segítőkészség,a normális életvitel,amint megkapják amit akarnak anyagiakat stb :A mór megtette a kötelességét,a mór mehet.Érdekes,hogy a kocsmai leltárkészletben szereplő italozó,fizetést gépbedobáló nőcsábászok odahaza valóságos drága apucik akiknek minden kijár.Ez egy olyan rejtvény amit ha sikerülne megfejtenem,az adott évben az összes Nobel-díjat,de talán még az Oscar-t is én kapnám.Lehet a nők szeretnének rendes férfit,-de szolgának,és bankkártyának- és minden egyéb helyen a "rossz fiú "ami bejön nekik.?Én igyekeztem minden barátnőmmel rendesen bánni,és egyenrangú társként tekintettem és tekintek rájuk.Azonban nem árt résen lenni,mert akkor rúgnak az emberbe amikor a legkevésbé várja.Pénzt,kártyát,sakkot ki lehet számítani,de hogy egy nő mit fog lépni azt biztosan soha, és ebben drága nagyapámnak igaza volt.Olyanok mint a kávé tudjuk hogy keserű is lehet,és árthat,de ha nincs hiányzik.
2010. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő így gondolja: a pasik/élettársak/férjek/barátok rontanak el minket. Vannak hárpia nők, de a legtöbb nő magáért harcol... talán aki már a bankszámlára és egyébre utazik, az nem feltétlen egoból csinálja... vélemény szerint több nőt tettek tönkre mit pasast a nők... valahol ebben igazat adok, mert több végtelen, kedves, visszafogott lány a csalódások által teljesen más személyiséget fog alkotni...

Ők ezt úgy fogják fel, hogy ebből tanultak, erősödtek, és bekeményítenek... nos, ha a férfiak EGYSZER A BÜDÖS ÉLETBE magukba néznének, rájuk szólás nélkül, akkor valahogy a mi lelkünknek is jobb lenne...

Nem tudom mennyire látom jól a dolgokat, ezek tapasztalatok és megfigyelések...

2010. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
19:03: Ezek szerint fordítva is előfordul a helyzet. Nagyon sajnálom. Te hogyan tudtad rászánni magad, hogy kilép a kapcsolatból? Igazából nagyon nehéz, mert annak ellenére, hogy olyan, amilyen, az ember nagyon szereti és mindig bízik a változásban. Te hogy csináltad? És megérte?
2010. ápr. 11. 12:01
 24/24 anonim válasza:

Megkésve ugyan, de a vélemény az vélemény.... Illetve tény.... Mert vannak. Viszont neked, és nem sértésből írom, sajnos tapasztalat, és nagyon sok nőnemű egyénnek nem a magamfajta jófiú stílus kell. Nem papucs, nem lábtörlő, nem pincsi kutya... Szimplán normális, és sajnos jómagam ezért a normális jelzőért cserébe elég sok lánytól megkaptam, hogy .: Unalmas, kiszámítható, túl kedves, nem kihívás, és egyéb nyalánkságok amik kifejezetten jólesőek, és csak úgy növelik az ember önbizalmát.... Próbáltam én átállni a "sötét oldalra" csak legyen már valaki mellettem, de nem megy... Így beletörődik az ember, hogy egyedül pusztul meg, aki meg tróger, az minden ujjára talál csajt, csak mert jó a kocsija, a dumája, meg színizom... Szép kilátások a jövőre nézve...

Egy 27-éves..

2014. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!