Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek tényleg az kell, hogy küzdjön a végtelenségig, viszonzást nem vár? 20+N

Figyelt kérdés
Kicsit szégyellem leírni a történetem. Több, mint fél éve ismerkedem egy férfival.Ő kezdeményezte.Ő 35 éves, elég sérült lélek, nem enged közel magához senkit,barátai se nagyon vannak.Tartottam is tőle, nagyon nehezen adtam magamból. Végül hajlottam rá, úgy tűnt ő is, tett lépéseket, furcsállottam is. Nem történt még semmi.Egyszer csak el kezdett hirtelen ellökni, ha közömbös maradok, mindig közeledik,szinte erőszakosan.Elrontottam, mert viszonoztam a közeledését? Sajnos kezdem megkedvelni.Az a baj, hogy közeledek én is? Komolyan arra van szüksége,hogy távolság tartó maradjak? Csak akkor foglalkozik velem.
2015. dec. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoz vele, felejtsd el.
2015. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlónak érzem magam, csak én fordítva vagyok bekötve, mert ha valaki nem foglalkozik velem, arra én is teszek.
2015. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, az ilyet úgy hívják, hogy balek.
2015. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ha csecsemőkorában sokszor nem voltak mellette a szülei, akkor ez a negatív élmény felnőttként is ismétlődhet, tehát az általa szeretett személyek után távolról tud csak vágyódni, mert ezt a helyzetet ismerte meg. Ha túl közel kerül a másik, azzal nem nagyon tud mit kezdeni.
2015. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!