Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk mar majdnem 2 honapja, es olyanokat csinal hogy leesik az allam. Hazudozik. Most karacsonykor azt mondta hogy a csaladjaval lesz otthon, erre a baratnojevel volt akit en utalok ott naluk es buliztak. Megkerdeztem miert csinal ilyeneket. Azt mondta hogy o se tudja. Azt mondta hogy ilyen furcsa erese van... Azt mondta hogy se veled se nelkuled.. Aztan elvileg azt volt a baja hogy nem foglalkozok vele meg hogy miert jottem vele megint ossze szakitas utan. Ugyanis egyszer szakitottunk. Na mindegy. Elmondtam neki hogy miett meg minden aztan megbeszeltunk mindent. Es most meg mondja hogy nyaron megy nemetorszagba dolgozni egy evre a baratnojevel.. Elgondolkoztam rajta es engem kepes lenne itt hagyni.. Mondtam neki ezt es annyit mondott ra hogy pedig csak egy ev. Ennyi. Igazabol olyan mintha nem szeretne. Pedig valamennyire erzem. Vett nekem ajandekot is meg ilyenek. Anyamnak is hozott ajandekot. Szoval segitsetek kerlek. :(

2015. dec. 26. 19:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Felek hogy nem talalok mast, meg amugyis szeretem. "


Na, az ilyen gondolatok miatt van a legtobb ember egy sz.r kapcsolatban, boldogtalanul. Nem ertem, hogy akkor minek irtad ki a kerdest? Ha szenvedni akarsz, szenvedj. De ne varj segitseget masoktol, mert csak rajtad all a dolog.

2015. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek szakitsak vele? Hagyjam menni?
2015. dec. 26. 19:33
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen. En ezt tennem a helyedben, de csak azert, mert nekem van onbecsulesem es nem hagyom, hogy barki kihasznaljon.

A dontes a tied.

2015. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ertem. Most nagyon megfontolom ezt a dolgot. Csak az a baj hogy nem vagyok tarsasagba es nem nagyon maszkalok igy nehez talalni egy olyan lanyt akit szeret es en is ot.
2015. dec. 26. 19:37
 15/20 anonim ***** válasza:

Minek akarsz most hirtelen mast talalni? Kotelezo? Nem tudsz egyedul boldog lenni?


Amugy eszrevetted, hogy megint csak a kifogasok jonnek, hogy miert nem akarsz lepni?


Tolem azt csinalsz, amit akarsz, de probald mar objektiven nezni a dolgokat es arra gondolni, hogy mi lesz mondjuk 1 ev mulva, ha vele maradsz vagy, ha nem. Csak gondold at.

2015. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hat ha vele maradnek akkor mindennapom fajdalom meg idegbetegeskedes lenne. Ha nem akkor nem tudom mi lenne.
2015. dec. 26. 19:41
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor nyugalom, bekesseg, tobb energia arra erdemes emberekre...


Ennyire nem kell felni az egyedullettol. Az nem egyenlo a maganyossaggal.


De mondom, nem az en eletem. Nekem ezt most konnyu igy leirni, mert nem vagyok benne, masreszt meg en szeretek boldog lenni...

2015. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szambol vetted ki a szot. Felek az egyedullettol.
2015. dec. 26. 19:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak odáig olvastam, hogy "hazudik". A többi csak duma, és nem számít. Lehet, hogy nehéz csajt találni, de jobb lesz nélküle. Dobd ki, mert ha megtartod, akkor kikészít, vagy ő dob ki hamarosan.
2015. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért jöttel vele újra össze mert féltél, hogy nem lesz más, és most pont ezért nem mered kidobni? Döntsd el, vele akarsz maradni "kényszerből", boldogtalanul?

Értem, hogy félsz az egyedülléttől, mindenki fél, de ha ezt csinálod nagyon szar életed lesz már ne is haragudj.

Az meg hogy ajándékot vett karácsonyra... alap illem, az nem feltétlen jelenti azt, hogy oda meg vissza van érted, pláne ha így viselkedik.

2015. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!