Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy kíváncsi voltam a feleségem múltjára?

Figyelt kérdés

Röviden az életünk:

44 évesek vagyunk,18 éve ismerjük egymást,12 éve házasok,3 gyermek,tökéletes harmónia,egzisztencia.

Nem csaljuk egymást és tényleg nagy a szerelem.Nemrégiben a költözésnél előkerült a feleségem 12 évet összefoglaló naplója ami a mi megismerkedésünkig íródott.Engedéllyel elolvastam.Nem kellett volna...Kb.100 szexuális kapcsolat leírása de mintha a Káma Szútra lapjai elevenedtek volna fel.Azóta(kb 2 hete)nem alszom,csak a múltra gondolok,pedig minden előttem történt vagy abban az időszakban amikor már ismertük egymást de nem voltunk jóban.Olyan véleményeket várok amelyek tényleg segítenek ezt feldolgozni.Az lenne a legjobb ha olyan is írna aki átélte ugyanezt...



#bulizás #Szeretők #laza kapcsolatok #házasság előtti idő #felelőtlen kapcsolatok #1 éjszakás kalandok
2015. dec. 28. 11:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tényleg örülök,hogy ennyi értelmes választ kapok.Jó olvasni őket.És bárki bármit gondol,segítenek is!Köszönöm.
2015. dec. 28. 16:06
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
Már elég régen volt,talán nem is kellene felfrissíteni az emlékeit.Megengedte hogy elolvasd,nincs titka előtted.Ne is gondolj rá,vagy próbáld felfogni úgy hogy sokat tapasztalt előtted,neked a legjobbat adja.Nálunk is volt hasonló,csak kisebb számú eset,addig feszegettem hogy elkezdett gondolni a múltra,majdnem megkereste az exeit.
2015. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Erre mondják, hogy amiről nem tudsz az nem fáj. Jobb nem kutakodni a nők múltjában mert elég durva dolgokat találhatsz ott.

Le merném fogadni, hogy nők legalább fele ilyen életvitelt élt fiatalkorában még, ha el is hallgatják később.

2015. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 vikidal válasza:
63%

18 éve ismerjük egymást,12 éve házasok,3 gyermek,tökéletes harmónia,egzisztencia.

Nem csaljuk egymást és tényleg nagy a szerelem Tenyleg kell ennel tobb a mai vilagban???. Ja es meg valami. Neked ha lenne naplod, te megengedtet volna hogy a nejed elolvassa? Ha az a valaszod hogy nem akkor te silanyabb vagy mint a nejed. Mert o igen is vallalja a multat.Es ugy adta oda neked a naplot hogy tudta mi van benne Szerintem nem kell hogy keseru legyen a szad izze az a mult most a jelen van es ez a szebb amit te tonkre tudsz tenni ha nem vagy okos es megfontolt

2015. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!