Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy kíváncsi voltam a feleségem múltjára?

Figyelt kérdés

Röviden az életünk:

44 évesek vagyunk,18 éve ismerjük egymást,12 éve házasok,3 gyermek,tökéletes harmónia,egzisztencia.

Nem csaljuk egymást és tényleg nagy a szerelem.Nemrégiben a költözésnél előkerült a feleségem 12 évet összefoglaló naplója ami a mi megismerkedésünkig íródott.Engedéllyel elolvastam.Nem kellett volna...Kb.100 szexuális kapcsolat leírása de mintha a Káma Szútra lapjai elevenedtek volna fel.Azóta(kb 2 hete)nem alszom,csak a múltra gondolok,pedig minden előttem történt vagy abban az időszakban amikor már ismertük egymást de nem voltunk jóban.Olyan véleményeket várok amelyek tényleg segítenek ezt feldolgozni.Az lenne a legjobb ha olyan is írna aki átélte ugyanezt...



#bulizás #Szeretők #laza kapcsolatok #házasság előtti idő #felelőtlen kapcsolatok #1 éjszakás kalandok
2015. dec. 28. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, az igazság tud fájni, de én nem akarnék homokba dugott fejjel élni. sztem fontos tud lenni a mult is,ha vki szerinr nem, ez olyan, mintha azt mondanám pl. hogy nem fontos, hogy apám-anyám felnevelt, mert az ugyis csak a multbéli énem és életem . pedig az által lettem én a mostani önmagam. de a te esetedben ez tényleg olyan rég történt , plusz te is hasonló voltál, és ha nincs probléma a kapcsolatotokban, nem csalfa embernek ismerted meg, akkor az egy fiatalkori kilengéses időszak lehetett inkább, ami nem határozta meg alapjaiban a mostani személyiségét. engem is zavarna,bántana,de ez egy ujabb kihivás az élettől, aminek nem kell megölnie,inkább megerősitenie. erre a szintre kéne eljutni.
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Egszerűen csak féltékeny vagy akkor, hogy neki több volt! Sérti az egód.
2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

És mik a további terveid? Bünteted a nejedet a múltja miatt, aki előtted volt, de melletted feltehetőleg hűséges maradt, előtted meg kiélte magát, mert akkor így érezte jónak, vagy tudomásul veszed, és szereted tovább, és a továbbiakban is bizalmat szavazol neki, és örülsz, hogy te vagy az a férfi, akit annyira szeret, hogy nem keresett helyetted is másikat?

Félreértés ne essék, én soha nem vágytam ilyen életmódra, és kockázatosnak is tartom, de tudod, olyan sok férfi veri a mellét, hogy hány nőt ágynak dönt, és itt is tucatnyi kölyök picsog naponta többször is irigykedve azon, hogy milyen szívesen lennének ezeknek az "alfáknak" a helyében, de nekik erre esélyük sincs, és persze a nőknek zokszó nélkül el kell fogadni, hogy egy férfi ilyen, közben ha egy nőről derül ki, hogy hasonlóképp élvezte az életet, mielőtt valaki mellett lecövekelt, akkor már pellengérre állítják...

2015. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: neked kell tudod, hogy vagy-e olyan intelligens, hogy ezen túllépsz. A múlt az a múlt. Más férfiak miatt frusztrációt érezned a feleséged miatt nem szabad!


Veled van 18 éve és kész.Ő is volt egyszer fiatal,élni akart kicsit.Most meg veled van,jó feleség. Az a dolgod, hogy kölcsönösen örömet okozzatok egymásnak annyira, hogy ne kelljen más férfiakra/nőkre is vágyni egymás mellett :D

2015. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom, ez mennyire vigasztal, de engem 100 szerelmi kapcsolat ezerszer inkább megviselne, mint 100 fizikai. az az igazság, hogy ezek többségére nem is emlékezhet, a nagy számok miatt, sőt, amikor történt, akkor se nagyon tudta sztem megkülönböztetni őket. ha ennyire nem jött elő a személyiségének ez a része 18 év alatt, hogy nem is feltételezted róla, akkor tényleg csak fiatalkorban bejárt tévutak. vagy nem hatottak komolyabban a személyiségére vagy jó irányba változtatták.
2015. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehetsz kíváncsi, de jelen esetben semmi okod nincs rá, hogy rosszul aludj. Előtted volt, a feleséged nem hazudott, nincs semmi probléma ezzel.
2015. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy kíváncsi vagy az előzményekre, de ez járhat meglepetésekkel. Deal with it. Abból, amit írtál, nekem az derül ki, hogy nem vethettek semmit a másik szemére, zsák a foltját megtalálta.
2015. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Ami a naplót illeti... hát én megkérdeztem volna.

Ha én lennék a feleség (kicsit nehéz elképzelni :D) akkor azt mondtam volna, olvassuk együtt.

12 év alatt 100 aktus.. szerintem semmi extrát nem jelent.

Már, ha megtörténtek, nem pedig csak egy kamaszlány fantáziálása.


De ami a fontosabb: mi a franc köze van ennek a ti 18 éves közös múltatokhoz, a 12 éves házassághoz a 3 gyerekhez és a harmóniához?


Az én esetem gázosabb, akkor már: én olyasmi életkoromban társadalmi tulajdon elleni lopás szabálysértésével voltam elítélve, iskolából kib_szva.... aztán pénzügyi vezetőként dolgozom.

Hülyeségnek tartanád ugye, ha ezt most felhozná bárki is?

2015. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
ez is igaz, 12 év alatt 100 aktus, az évi 10-re se jön ki. amugy lehet én értettem félre, de én azt hittem, sok emberrel történt, tehát sok alkalmi kapcsolat. ha ez se igaz, akkor végképp nem gáz. kb. hány emberről van szó ?
2015. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

:-)

És mennyivel jobb lenne,ha csak a felével kefélt volna előtted,majd a másik felével meg akkor,mikor már a feleséged volt...

Nem értem! Tudtad,h nem szűzlányt vettél el,vagy nem??

Neki ez kellett ahhoz,hogy most melletted hűséges legyen! Mire téged megtalált valószínű már tudta,mit is keres egy férfiban!

Nem olyat vettél elaki még csak ezután akarja felrúgni a családját "de hát én.még nem is éltem" felkiáltással!

2015. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!