Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hazugság mindig kiderül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hazugság mindig kiderül egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem érdekhazugságra, becsapásra, megcsalásra gondolok, hanem pl. ha szépitesz a multadon vannak benne fel nem vállalható dolgaid, vagy pl. vannak rokonaid, akiket szégyellsz a társad előtt..stb.
2015. dec. 28. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem most, de előbb vagy utóbb minden kiderül szerintem.
2015. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen.
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Igen. Régebben én is elkövettem ezeket és velem szemben is elkövették. Kivétel nélkül kiderültek. Nem nagy hazugsàgokra kell gondolni. Azoknak sosem voltam híve. De pl. velem is előfordult,hogy szégyelltem az alkoholista nagyapàmat.Azt füllentettem az akkori pàromnak,hogy azért nem megyünk most Hozzàjuk,mert a lakàst rendezik àt,stb...(no comment,gàz vagyok)Közben papa be volt b***a,mint atom...Az ilyeneket szinte gyerekfejjel tettem.MINDEGYIK kis szépìtés kiderült.

Több kàrt lehet vele csinàlni,mint hasznot!!!!!!

Egy érzékenyebb ember a legkisebb hazugsàgtòl elveszti a bizalmàt...

A rokonokat meg nem kell szégyellni,nem te tehetsz ròla,hogy olyanok,amilyenek.

A mult pedig elmult...Vàllald,hisz az is te voltàl akkor...

2015. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3, én egy kicsit bírom a nagyfaterod tud élni:-D
2015. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A rokonaid előbb-utóbb karácsonykor, vagy nagy családos eseményeken kiderülnek. A múltad csak akkor, ha megjelenik valaki a múltadból vagy ilyesmi.


Szerintem ha a múltad már csak múlt, akkor inkább valld be.

2015. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Az biztos! A csalàd "nagy örömére":-)

De ő ilyen,nem lehet mit tenni.Ezenkívül kényszeres gyűjtögető...

Ha valakit odaviszek,el nem tudja képzelni,mi az a sok lim-lom kacat...

2015. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De ki ám. A feleségem, "szépített" a múltján. Néhány szexpartnert "elfelejtett". Kiderült egy része. Válunk 2 gyerekkel.

Kell ez neked? Soha senkinek, semmiben ne hazudj. És csak magad miatt.

2016. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyan derültek ki a szexpartnerek??
2016. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szexpartner meg alkoholista szülők v. nagyszülők eltitkolása között azért van különbség.Én megértem azokat akik tartanak attól,hogy megismerjkedjen párjuk alkesz,züllött családtagjával.Sajnos és is ilyen helyzetben voltam és nagyon kellemetlen.Nálunk az egész család ilyen, egy két testvér kivételével vállalhatatlanok.Húztam halasztottam a találkozást az elején,aztán gondoltam max egyszer elmegyünk hozzájuk.Előtte azért felkészítettem őt arra,hogy milyenek ill a körülményekre.Ezt azért tettem meg mert már jegyben jártunk és házasságot is terveztük.Egyébként azelőtt sosem vittem oda senkit,mert úgy voltam vele majd csak akkor ha nagyon komoly kapcs.lesz és megbízom benne. Viszont párom szüleinek soha nem mutatnám be őket,ez is bőven elég volt.Szerencsére ő megért és nem tulajdonít a családi hátteremnek semmi jelentőséget.
2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy nőttem föl, hogy hazugságok összetett hálójában kamuztam éjjel-nappal szüleimnek, mivel irreálisan szigorú és beteges elképzeléseik voltak a megfelelő kamaszkori viselkedésről.


Ezekből semmi nem derült ki, pedig 1-2 esetben a lázadásom miatt olyan hajmeresztő dolgokat csináltam, hogy csodálom, hogy nem.


Őszintén, szerintem ha jól hazudsz (és ebbe az is beletartozik, hogy gondoskodsz a körülményekről is, hogy ne buktassanak le), akkor nem derül ki...


Bár a kérdésben foglalt szempontokat nehéz titkolni, hacsak nem fordítasz teljesen hátat a családodnak, bár az önmagában gyanús lesz később.

De a szexpartneres feleség esete érdekelne, hogy bukott le, azt pl szerintem kellő odafigyeléssel simán el lehet titkolni.


Amúgy vicces, mert az idióta szülői szigor miatt én amúgy is próbaként kezdtem használni az "igazságot" ismerkedésnél, akit nem döbbentett meg a kesze-kusza életem, és nem ítélkezett azzal szívesen beszélgettem. Pl a párom szó szerint minden tud rólam, és mégis szeret és jó így.

2016. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!