Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A barátomat már több, mint fél éve ismerem, de elég komolytalannak érzem a dolgot. Minden hülyeségen megsértődik és alig találkozunk.

Szerintetek normális meztelen képet kérni? És ha nem szeretném, bunkózik és nem foglalkozik velem.

Mikor együtt vagyunk, akkor minden jó és jól érzem magam vele, de nélküle nem, folyton idegeskedek. Nem tudom mit csináljak, ebből lehet szerintetek komolyabb?


2015. nov. 20. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, eleve halálra van ítélve a dolog, nem értitek megy egymást.
2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem küldesz neki meztelen képet, akkor bunkó veled, illetve figyelemmegvonással büntet? Hát, te tudod, hogy miért jó neked egy duzzogó gyerekkel együtt lenned.
2015. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

ez egy értelmetlen kapcsolat

ne adj meztelen képet neki

válts

2015. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
ennek így mi ÉRTELME van?
2015. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:

A bunkózás arra megy ki, hogy ezzel manipuláljon.

Ha alig találkoztok és még így is viselkedik, akkor ez nem egy jó kapcsolat. Egy jó kapcsolat másképpen működik: ott a felek egyirányba tartanak, segítik egymást az útjukon, és nem mindenféle piszlicsáré dolgot felfújnak.

2015. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ati_74 ***** válasza:
szia, ezek szerint csak addig kellesz neki, míg érdekes vagy számára, bocs, hogy ezt mondom, de hamar dobni fog, amint belefut egy "érdekesebbe"
2015. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nőtt még fel egy értelmes párkapcsolatra, szerintem a szakítás lenne számodra a legjobb, és talán amíg miatta idegeskedsz stb addig helyette megismerkedhetnél olyannal aki igazán szeret
2015. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt várja, hogy mindig én hívjam el ide oda, akár hozzánk, de én még náluk nem voltam, mert "az anyukája nem akar takarítani".

Hagynom kellene?

Van, hogy 2 hetente találkozunk és nem írna magától, ha én nem írnék, mind a kép miatt.

2015. nov. 20. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, miért jó neked ez a kapcsolat?
2015. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha barátod meztelen képet akar tőled akkor csak ki akar használni téged hagyd ott
2015. nov. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!