Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon néha belefér, "mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon néha belefér, "mert dühös volt"? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom 22 éves. Nagyon szeretem, viszont mostanában néha eljár a keze és kapok egy pofont vagy földrelökés. Az ok a féltékenykedése. Ha csak dumálok, hülyéskedek egy fiú oszt.társammal már kiakad. Ezzel magyarázza: "Csak mert szeretlek! Senki másé nem lehetsz! Sose akartalak bántani. Ne haragusdj! Szeretlek! Többé nem teszem.

A savazás, hogy "Hogy szeretheted, ha ezt teszi?" felesleges, szerelmes vagyok.

Viszont ez nem jó, én is tudom. Elakarom hagyni, de félek. Vajon javulna? Mit tanácsoltok?



2015. aug. 19. 22:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el minél hamarabb, mert valami mentálisan nincs rendbe a barátoddal!

Máskor a nagykést mártja majd beléd, és azzal el lesz intézve, hogy "Azért, tettem mert szeretlek, többet nem fordul elő."?

2015. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Többezer nő feltette már ezt a kérdést előtted. "Meg fog javulni?" Nyugodtan nézegess körbe a neten, olvass statisztikákat, történeteket, de abban biztos vagyok, nem fogsz soha, senkitől olyat hallani, hogy meg fog javulni. Kivétel nélkül csak rosszabbodni fog a helyzet. Ha el akarod hagyni, tedd azt. Ha félsz, kérj segítséget. Nem a te szégyened, hogy vernek.
2015. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Visszakézből adj neki egy akkora pofont, amibe az összes energiádat belesűríted, hogy egy életre megtanulja, hogy nőre kezet ne merjen emelni. Utána lépj szó nélkül.

Köpni nyelni nem fog tudni, és hátra fog hőkőlni, de ütni nem fog merni többet.Ez 100%. Neked kell erősnek, egyenesnek, és bátornak lenni.

2015. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem fér bele. Viszont az sem, ha okot adnál bármivel is a féltékenységre.
2015. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem neki kell, hanem a pasasnak kellene normálisnak lennie, az egy lehetőség amit te írsz.
2015. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen infokkal nem fér bele a bántalmazás egy kapcsolatba.Ahogy minden más bántalmazás igy ez is büntetendő!!

Hagyd el minél előbb!

2015. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy okot adna bármivel a féltékenységre, nem tudhatod, hogy ki milyen apró baromságot talál főbenjáró bűnnek, szerintem olyat nem csinált amivel erre rászolgált.
2015. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen féltékeny azzal nem szabad együtt lenni.


Barátom tudja, hogy vannak fiú ismerőseink akikkel nagyon jóba vagyok és neki is van egy elég perverz lány egyetemtársa, aki szeret a szexről beszélgetni, de féltékeny nem tudok lenni, egyszerűen nem zavar, mert megvan a bizalom. Amúgy a lánynak van barátja és elég rendes, aranyos, én is találkoztam már vele, normális ember.

Hülyéskedni sokszor hülyéskedünk haverokkal, de ez szerintem a normális, amit meg a barátod művel az sok. Pláne az, hogy megüt. Soha semmilyen körülmények között nem emelhetne rád kezet, pláne nem ilyen kis pitiáner sz*rért, amibe még csak nem is vétettél.


Ha fontolgattad ár, hogy ott hagyod, akkor én is azt mondom tedd ezt, mert később csak neked lesz rosszabb.

2015. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fér bele. A kifogásai meg egyenesen szánalmasak.


De te is súlyos idióta vagy, ha ezt eltűröd, úgyhogy meg is érdemled. Szokj hozzá, mert javulni nem fog, de durvulni annál inkább.

2015. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fér bele h megüssek olyan embert akit szeretek... 17f
2015. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!