Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy év után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy év után az "exemmel"?! (lent)

Figyelt kérdés

Összejöttem az exemmel egy év után. Egyik napról a másikra eltűnt,most én kerestem meg,azt mondta ő is meg akart,csak nemtudta,hogy mit fogok szólni hozzá. Kiderült,hogy cigizik,drogozik..és olyan ügyei vannak..pl. meg akarják ölni. Még nem találkoztunk,mert 2hónapig jártunk tavaly és nem került rá sor,ő meg hirtelen eltűnt. Most szeretnék vele,de annyira vegyes érzések kavarognak bennem..félelem,hogy megint elhagy,szerelem,hiány,öröm,hogy újra rátaláltam..egyszerűen megmagyarázhatatlan..nem is vagyok olyan állapotban,hogy megint találkozzak vele,és félek hogy sírnék..

Ja és az ügyeiről annyit,hogy énis veszélyben leszek ha most újra járni fogok vele,de egyszerűen imádom és nem érdekel semmi..Szerintetek mit csináljak? találkozzak vele? maradjak vele?


2010. márc. 25. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj - Ez Szerintem NEM kérdés..

Ad 1- Ha a bajkeverőt választod teis és ő is egy szép emeletes ház alapjában fogjátok végezni. Ezzel nem csak a te életednek lesz vége, hanem a családodé is. Goldold végig, megérné e- mi olyat tudna adni ez a semmirekellő, amit mástól soha de SOHA nem kapnál meg - és ha ezekután megéri akkor lelked rajta, ahogy neked jó. De ne csak magadra gondolj, hanem a környezetedre is.


22F

2010. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A drog alatt mit értesz pontosan? Mert az, hogy kétszer füves cigit szívott, még nem fogja betonalapba juttatni (ha meg mást nyomott, akár 1 alkalomtól is rászokhatott, az is lehet h nem meri elmondani, és akkor nagy bajban van. Lehet segítségre mindenképp szüksége van, még akkor is, ha nem jössz vele össze). Nem tudok igazán korrekt tanácsot adni, ismerni kéne a körülményeket.
2010. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A körülményeket szerintem már leírtam..

egyébként nemtudom milyen drog amit....

2010. márc. 25. 11:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem világos, a szövegből az tűnik ki, hogy 2 hónapig "jártál" egy pasival, akivel személyesen nem is találkoztál? Vagy csak én értem félre?
2010. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igen illetve bocsi 3..nemtudtunk találkozni miattam,soha nem értem rá.
2010. márc. 25. 12:18
 16/17 A kérdező kommentje:
De nagyon erősen kötődöm hozzá,és ez a baj. Nem tudom miért..csak 1 év után sem tudtam elfelejteni
2010. márc. 25. 12:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nem ismersz valakit személyesen, akkor nem járhattál vele, már bocs, csak netes ismerősről van szó. Mivel nem ismered, szerintem behazudik mindent, vannak ám ilyenek. A 10 %-a lehet igaz abból amit elmond. Sajnálom de biztos hogy ez az igazság. Ha nagyon akarod, találkozz vele, bár sosem fogod megtudni mi az igazság, folyton ködösítés lesz, és ha egy kicsit is ég a lába alatt a talaj, lelécel. Aztán meg előjön a még zűrösebb magyarázataival. Lehet hogy nem is az a neve amit mond. Én is találkoztam már ilyennel.


Egyet jegyezz meg, sose adj neki pénzt, vagy ha adsz is, csak akkor adj megint, ha már az előzőt visszaadta. Ha találkozol vele, csak semleges helyen, 2-3 hétig mindenképpen. Próbálj meg megismerkedni minél több ismerősével személyesen. (úgysem fogja hagyni) Ha ellentmondás van a mondókájában, akkor azt jegyezd meg, mert később összeáll a kép.


A szüleidet meg mindenképp avasd be.

2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!