Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért romlott meg a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg a párkapcsolatom a gyermek születését követően?

Figyelt kérdés
Mèg csecsemő, de amióta megszültrm, a párom Velem szemben teljesen megvàltozott. Mindent megteszek de egyszerűen olyan a viselkedése mintha egyszerre csak kiszeretett volna. A szülés utàn még nagyon büszke volt Rám de aztán állandóan feszülten flegmàn szólt hozzám.hogy így meg úgy csináljam..hmost mindennap robotolok, sütök főzök, mosol vasalok, takarítok ugyan olyan.pedánsan és ellátom.a gyereket teljes mértékben. Kelek minden éjjel ő egyszer sem! Delutan alszik... aztan kerul engem és csak a babával foglalkozik. Csak akkor kozeledik ha szexről van szó. A szexuáliscéletünk is maximàlis napi 3szor..és magamra is afok..mindent megteszek èrte..nem értem mk a baj... ha beszélem róla már elsírom magam annyira sok nyomha a lelkem ès nem hatja meg..mit tegyek? Nrm bírom tovább!

2016. jan. 1. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
pedig meg kell beszélnetek! Szerintem büszke rád, csak még fel kell neki dolgoznia, hogy van egy baba is.
2016. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezerszer próbálom..néha meghallgat nèha azt mondja hogy elege van hogy b....tatom...pedig muszàj mert így ez nem maradhat..de ha megbeszéljük erőltetetten fél napig rám-rám bagózik aztán ujra minden igyan az...
2016. jan. 1. 20:25
 3/21 anonim ***** válasza:

Hogy mi a konkret oka azt csak o tudja vagy o sem. Valamiert haragszik rad, de nem mondja meg miert.


Leggyakrabban azert szokott ez elofordulni mert sokkal kevesebb figyelmet kap mint regebben, nyilvan mert a baba renteget idot igenyel.


Van akiben ez a lecsokkent figyelem ilyenkor olyan erzest valt ki mintha elhagytak volna, es ezert haragszik rad.

2016. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem büszke. Szerinte ez egy nő dolga..de èn erőn túl vsinálom. Tegnap is 6féle kaját csináltam.puccba vágva magam ès közbe babázva míg ő aludt..és kijött a kèszre majd szívta a vèrem és éjfèl után is hozzám se szólt..nem értem őt..olyan mintha csak dada meg bejárónő lennék..és egy sexpartner..
2016. jan. 1. 20:28
 5/21 A kérdező kommentje:
De nincscelhanyagolva! Ő megy előlem...látja hogy vergőgöm de nem érdekli és ha megakarom beszèlni elege van meg ugy tesz mintha nem értene meg..pedig a vaknak is lejönne ha egy félnapig itt lenne hogy valami gáz can..
2016. jan. 1. 20:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is vegyél vissza, mert ezt nem fogod sokáig bírni:

-éjszaka kelsz

-mindent egyedül csinálsz (mosás, főzés, vasalás, takarítás)

-ellátod a gyereket

- napi 3-szor szexelsz vele (ez nem elírás?)

- adsz magadra...stb.


Komolyan nem is értem, hogy fér bele ennyi minden a napodba.

A pároddal egyébként milyen volt előtte a kapcsolatotok? Régóta vagytok együtt? Terveztétek a babát?

2016. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nagyon próbára teszi a kapcsolatot egy picúr. lehet, a tietek nem éli túl.

Az írásod alapján te jó bébiszitter és házvezetőnő vagy, aki napi 3x kielégíti szexuálisan.

De ez nem kapcsolat, és gőzöm sincs, neked mi a jó ebben.

Ha nem tudjátok normálisan felnőtt ember módjára megbeszélni, akkor nincs hosszú jövője ennek a dolognak.

2016. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"De nincscelhanyagolva! "


Felre ertettel. Nem azt mondtam hogy el van hanyagolva, hanem hogy o, ezt erzi. Ennek semmi koze a valosaghoz.

2016. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen..ha hajnalba felkelek a fyerekhez és ő megkíván meg napközbe is. Van hogy napi 3 de ketto mindennap! És a hajam rendben kisminkelek. Aztán mire felkel reggeli és már takarítok

Etetésre felvestem a kicsit majd pelus altatás és már rohanok is a mosógéphez berakni egy ujjabb adagot. Aztán főzök közben csinálom a többit.ő pókerezik a telefonon beül a kádba elugrik ide oda dolga van majd hazajön alszik aztán babázik és elvan magának...nehezen bírom..nagyon nehezen..sokszor míg alszanak kisírom magam..meg iszok 3 kàvét ..

2016. jan. 1. 20:38
 10/21 A kérdező kommentje:

(Azért van itthon egyèbkènt mert szezonális vállalkozása van.) Februárig itthon van.

Tervezett volt ifen èvek óta vagyunk együtt és minta párom volt eddig..elkényesztetett..szeretett..törődött velem mindig együtt voltunk stabadidőnkben és összebujások harmónia boldogság s és szerelem..nem is érrem ezt most..

2016. jan. 1. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!